Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Akce: Včely na filmovém festivalu Life Sciences
15. října 2015, Praha


Podrobnosti o akci Včely na filmovém festivalu Life Sciences: Jedinečný pohled do světa včel a jejich chovu nabízí dokument Pracovní společnosti nástavkových včelařů (PSNV-CZ) Moderní včelař, který soutěží na mezinárodním filmovém festivalu Life Sciences v Praze.
Příběh začínajícího včelaře Martina provede diváky včelařským rokem od jara do zimy a nabízí pohled na medem chutnající obor. Snímek bude ke shlédnutí již tento čtvrtek 15.10. od 12:30 na České zemědělské univerzitě v Praze.
Na cestách za inspirací pro založení včelí farmy provozu navštíví Martin přední odborníky, vědce v laboratořích i včelaře – farmáře. Úvodní třináctiminutový díl s názvem Moderní včelař představuje Martinův příběh v kostce. Na dokument navazuje 15 dílů naučných videí o celkové délce tří hodin.
Cílem filmového festivalu Life Sciences (www.lsff.cz) je uvést a ocenit nejnovější snímky z oblasti přírodních a zejména zemědělských věd i techniky a současně prezentovat možnosti jejich využití ve vzdělávání. Program festivalu tvoří mezinárodní soutěž filmů, informativní promítání filmů nezařazených do soutěže, odborné semináře, besedy s odborníky a další doprovodné akce.
Ukázka z filmu: http://www.psnv.cz/eshop/?67,dvd-vcelar-farmar


termín konání: čtvrtek 15. října 2015
místo akce: Praha ,

pořadatel: Pracovní společnost nástavkových včelařů (PSNV-CZ)
internet: www.lsff.cz

typ akce: filmy, promítání
Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2021 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.