Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Akce: 24. Mezinárodní výstava lastur
19. října 2019 až 20. října 2019, Praha 8


Podrobnosti o akci 24. Mezinárodní výstava lastur: Dopřejte sobě i svým dětem mimořádný zážitek a nechte je nahlédnout do tajemných hlubin oceánů a poodhalte roušku tajemství, jež mořské mušle obklopuje.
Cílem výstavy je snaha přiblížit fascinující svět mořských měkkýšů širší obci obdivovatelů této nádherné části přírody. Je to největší akce svého druhu ve Střední a Východní Evropě. Téměř na stovce výstavních stolů bude možné spatřit tisíce různých druhů lastur, od běžných až po velmi vzácné hlubokomořské druhy s pestrou škálou barev a tvarů. Návštěvníky okouzlí a nadchnou ulity od těch nejmenších až po ty největší, často i v rekordních velikostech. Mnohé mušle, které zde budou k vidění, se představí veřejnosti vůbec poprvé a řadu z nich nevlastní ani Národní muzeum. Nebudou chybět ani nově objevené lastury z extrémních hloubek.
Výstavy se zúčastní jako vždy zahraniční sběratelé. Letos v rekordním počtu dvanácti zemí včetně Indie a Senegalu. K dispozici bude pexeso s mořskýni mušlemi, jediné svého druhu na světě.

Na výstavě budou také vzácné černé perly z Tahiti, obrovití mořští krabi, mince, známky s mořskou tématikou a zkameněliny. Pro děti bude interaktivní koutek.


termín konání: sobota 19. října 2019 až neděle 20. října 2019
místo akce: Praha 8 18000, KD Ládví, Burešova 1661/2

telefon: +420604821249
email: jderka@volny.cz
internet: cksl.cz

typ akce: výstavy, veletrhy
Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2020 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.

 Naše další projekty: