Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Potopa se nevyhnula ani útulkům pro zvířata

autor: Petr Kadlík
Voda ničí vše co jí příjde do cesty, nezastaví se ani před útully pro zvířata. Jedním z poškozených jsou i Toulavé tlapky v Poděbradech a Praze. Chcete jim pomoci?

Níže je text přímo z OS Toulavé tlapky:

Nemáme úplně dobré zprávy. Napršelo obrovské množství vody a vlastně zlikvidovalo obyvatelnost výběhů a zatopilo venkovní kotce, takže pejsci museli být přestěhováni dovnitř. Jako by to nestačilo, uhodil během prudké odpolední bouřky do domečků blesk a způsobil škody na elektrickém vedení, některé okruhy nejdou, ale hlavně poslal nám do elektroodpadu router a vyhořel počítač, který v tom zmatku zůstal zapnutý. Není možnost připojení k internetu.

Prosím tedy v tuto chvíli všechny, kteří jste měli zájem o pejsky či jakýkoliv dotaz ohledně zvířat, abyste Denisu kontaktovali výhradně telefonicky. Zprávy na e-mailové adrese toulavetlapky@toulavetlapky.cz nemůže Deniska odpovídat, zrovna tak nemůže reagovat zde na zprávy ani na komenty. Je to nouzový stav komunikace.

Úkolem nás ostatních v Tlapkách je nyní prioritně zajistit opravy elektřiny a zjistit, jestli je náš počítač nějak opravitelný nebo ne. Fotky dodáme později, až se podaří dostat ke mě do Prahy kartu z foťáku, abych je mohla stáhnout.

Předpokládáme, že opravy tak rozsáhlého poškození elektrických rozvodů budou poněkud náročné. Celkový rozsah škod zatím nevíme, nemůžeme nyní sehnat elektrikáře. Snad zítra.

Pokud byste nás někdo chtěl finančně podpořit a pomoci nám s výdaji na opravu, budeme moc rádi. Využijte prosím k tomu účelu náš účet a jako poznámku prosím napište opravy elektro. Děkuji mockrát za pochopení. R. Marková

autor:
Petr Kadlík
email: petr@priroda.cz
www stránky: http://www.priroda.cz

datum vydání:
3. června 2013


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.

Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2021 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.