Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Máte někoho rádi? Darujte svobodu! Vhodné i jako svatební dar!

autor: Lucie Matulová
Vypouštění vyléčených sov, dravců, sýkorek a ježků z vlastních rukou, romantika orchidejové louky při západu slunce,selfie s ještěrkou a se sovou, den s drsným záchranářem divokých zvířat,vlastní ukrytá lavička na záchráněné lokalitě.

A mnoho dalších nevšedních zážitků nabízí ochranáři za podporu dobrovolníků v rámci projektu na crowdfundingovém portále Hithit. Jak veřejnosti vysvětluje soví muž v krátkém videu, podařilo se jim totiž zachránit orchidejové louky, stepní stráně a mokřady, o které se dlouhodobě starají. Na tuto práci však potřebují dobré hrábě, kosy a křoviňáky. O pomoc žádají do 28. února, času tedy není moc!
Fotogalerie k článkuKosení bělokarpatských luk 2 - klikněte pro zobrazení detailuKosení bělokarpatských luk 3 - klikněte pro zobrazení detailuMilská stráň - klikněte pro zobrazení detailuVypouštění dravců - klikněte pro zobrazení detailu
autor:
Lucie Matulová

datum vydání:
19. února 2015


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Debata k článku Máte někoho rádi? Darujte svobodu! Vhodné i jako svatební dar!


Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2020 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.

 Naše další projekty: