Máte někoho rádi? Darujte svobodu! Vhodné i jako svatební dar!

autor: Lucie Matulová
Vypouštění vyléčených sov, dravců, sýkorek a ježků z vlastních rukou, romantika orchidejové louky při západu slunce,selfie s ještěrkou a se sovou, den s drsným záchranářem divokých zvířat,vlastní ukrytá lavička na záchráněné lokalitě.

A mnoho dalších nevšedních zážitků nabízí ochranáři za podporu dobrovolníků v rámci projektu na crowdfundingovém portále Hithit. Jak veřejnosti vysvětluje soví muž v krátkém videu, podařilo se jim totiž zachránit orchidejové louky, stepní stráně a mokřady, o které se dlouhodobě starají. Na tuto práci však potřebují dobré hrábě, kosy a křoviňáky. O pomoc žádají do 28. února, času tedy není moc!
Fotogalerie k článkuKosení bělokarpatských luk 2 - klikněte pro zobrazení detailuKosení bělokarpatských luk 3 - klikněte pro zobrazení detailuMilská stráň - klikněte pro zobrazení detailuVypouštění dravců - klikněte pro zobrazení detailuautor:
Lucie Matulová

datum vydání:
19. února 2015


Diskuze k článku „Máte někoho rádi? Darujte svobodu! Vhodné i jako svatební dar!“ 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2022 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.