Rubrika: EKOPORADNA

Manipulační technika STILL pomáhá i v potravinářství: Zákazníci mají stále častěji na zemědělství...

Manipulační technika STILL pomáhá i v potravinářství

1. březen 2021, REKLAMA
Zákazníci mají stále častěji na zemědělství a potravinářský průmysl požadavky, aby se chovaly více v souladu s trvale udržitelným rozvojem i šetrněji k přírodě. K tomu těmto segmentům dopomáhá i správná volba partnera v oblasti logistiky a manipulační techniky.
Plastové nádrže na vodu přispívají ke zbytečnému plýtvání drahocenné tekutiny: Stalo se již téměř zvykem, že během letních...

Plastové nádrže na vodu přispívají ke zbytečnému plýtvání drahocenné tekutiny

26. únor 2021, REKLAMA
Stalo se již téměř zvykem, že během letních veder trpí naše země suchem a nedostatkem užitkové a pitné vody. Řada lidí na to však nedbá a zbytečně plýtvá vodou z kohoutku například při zalévání zahrady. Nejenže je to neekologické, ale zároveň také neekonomické. Přitom si stačí pořídit jednoduchou plastovou nádrž na zachytávání dešťové vody.
Podle čeho a jak vybrat čerpadlo do studny: Potřebujete nové čerpadlo a nevíte, jak si...

Podle čeho a jak vybrat čerpadlo do studny

21. leden 2021, REKLAMA
Potřebujete nové čerpadlo a nevíte, jak si poradit s výběrem? Nebo rovnou přemýšlíte, jestli si necháte zhotovit také samotnou studnu? Následující článek vám může přinést odpovědi na obě tyto otázky.
Znáte výhody topení dřevem?: Jelikož se pomalu ale jistě blíží zima a na...

Znáte výhody topení dřevem?

9. listopad 2020, REKLAMA
Jelikož se pomalu ale jistě blíží zima a na teplejší dny budeme muset zase na chvíli zapomenout, nabízí se otázka, jak si zajistit dostatek tepla pro své domácnosti, a to alespoň do chvíle, než nás znovu zahřejí první jarní sluneční paprsky. To je otázka, kterou každou zimní sezónu řeší celá řada z nás.
Moderní vánoční stromeček? Živý nechte žít a investujte do 3D umělého!: Je pravda, že pravou vůni jehličí nic nenahradí...

Moderní vánoční stromeček? Živý nechte žít a investujte do 3D umělého!

21. říjen 2020, REKLAMA
Je pravda, že pravou vůni jehličí nic nenahradí. Stále více lidí, a to nejenom těch ekologicky zaměřených, se však odklání od stromků živých a pořizují si autentické stromky umělé. Ty jsou dnes tak dokonalé, že je od těch živých na pohled nerozeznáte.
Ekologický sítotisk pro firemní potřeby: Pro každou firmu je velice důležité efektivně...

Ekologický sítotisk pro firemní potřeby

14. srpen 2020, REKLAMA
Pro každou firmu je velice důležité efektivně budovat svou značku. Jednou z možností, jak společnost zviditelnit, je tvorba reklamních předmětů, jako jsou například podniková trička či mikiny. Na textil si dnes už můžete nechat vytisknout vlastní motiv ekologickým způsobem, tedy takovým, který nezatěžuje životní prostředí. Taková reklama je velmi efektivní, nejen, že je ochrana životního prostředí záslužná věc, ale také je to v dnešní době trendy...
Parkové lavičky nemusí hyzdit přírodu: Milovníci přírody se na vycházce jistě rádi...

Parkové lavičky nemusí hyzdit přírodu

6. srpen 2020, REKLAMA
Milovníci přírody se na vycházce jistě rádi posadí do trávy. Ne vždy je to ale možné, protože někdy je zem studená či mokrá. Právě proto je vhodné, když v parcích a turisticky oblíbených destinacích stojí venkovní lavičky. Vždy by však měly být vybírány s ohledem na daný prostor, aby nepůsobily jako pěst na oko.
Na zahradní párty patří eko jednorázové nádobí: V létě je spotřeba jednorázového nádobí...

Na zahradní párty patří eko jednorázové nádobí

5. srpen 2020, REKLAMA
V létě je spotřeba jednorázového nádobí větší než přes zimu. Pořádá se totiž více venkovních akcí spojených s grilováním a konzumací jiného jídla. Týká se to každého z nás, my všichni bychom se měli zamyslet nad tím, jestli opravdu potřebujeme po každém grilování s rodinou či s přáteli vyhazovat další plastový odpad.
Dřevěné pelety představují výhodný a ekologický způsob vytápění: V případě, že jste se rozhodli doma pro...

Dřevěné pelety představují výhodný a ekologický způsob vytápění

3. srpen 2020, REKLAMA
V případě, že jste se rozhodli doma pro instalaci kotle na tuhá paliva, ať už z ekonomických či jiných důvodů, je na místě zvážit, jaký druh paliva do něj zvolíte. Jedním z výhodných řešení je použití dřevěných pelet, které zároveň představují i poměrně ekologický způsob vytápění domu, případně pak ohřevu vody.
Šetřete přírodu používáním kvalitního paliva. Dřevěné brikety se vyplatí i z řady dalších důvodů (PR): Vzhledem k tomu, že lesy v Česku jsou v...

Šetřete přírodu používáním kvalitního paliva. Dřevěné brikety se vyplatí i z řady dalších důvodů (PR)

29. červenec 2020, REKLAMA
Vzhledem k tomu, že lesy v Česku jsou v posledních letech silně napadené kůrovcem, není nouze o dřevo. Snižuje se tak prodejní cena dřevěného paliva, které se dá zužitkovat v kotlích na tuhá paliva. Nejlepším řešením v tomto směru je nákup dřevěných briket.
Listování: předcházející  | 1 | 2 [ 3 ]  4 | 5 další
Celkem 22 stránek, zobrazit první nebo poslední stránku.


Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2022 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.