Rubrika: EKOPORADNA

Ekologický sítotisk pro firemní potřeby: Pro každou firmu je velice důležité efektivně...

Ekologický sítotisk pro firemní potřeby

14. srpen 2020, REKLAMA
Pro každou firmu je velice důležité efektivně budovat svou značku. Jednou z možností, jak společnost zviditelnit, je tvorba reklamních předmětů, jako jsou například podniková trička či mikiny. Na textil si dnes už můžete nechat vytisknout vlastní motiv ekologickým způsobem, tedy takovým, který nezatěžuje životní prostředí. Taková reklama je velmi efektivní, nejen, že je ochrana životního prostředí záslužná věc, ale také je to v dnešní době trendy...
Parkové lavičky nemusí hyzdit přírodu: Milovníci přírody se na vycházce jistě rádi...

Parkové lavičky nemusí hyzdit přírodu

6. srpen 2020, REKLAMA
Milovníci přírody se na vycházce jistě rádi posadí do trávy. Ne vždy je to ale možné, protože někdy je zem studená či mokrá. Právě proto je vhodné, když v parcích a turisticky oblíbených destinacích stojí venkovní lavičky. Vždy by však měly být vybírány s ohledem na daný prostor, aby nepůsobily jako pěst na oko.
Na zahradní párty patří eko jednorázové nádobí: V létě je spotřeba jednorázového nádobí...

Na zahradní párty patří eko jednorázové nádobí

5. srpen 2020, REKLAMA
V létě je spotřeba jednorázového nádobí větší než přes zimu. Pořádá se totiž více venkovních akcí spojených s grilováním a konzumací jiného jídla. Týká se to každého z nás, my všichni bychom se měli zamyslet nad tím, jestli opravdu potřebujeme po každém grilování s rodinou či s přáteli vyhazovat další plastový odpad.
Dřevěné pelety představují výhodný a ekologický způsob vytápění: V případě, že jste se rozhodli doma pro...

Dřevěné pelety představují výhodný a ekologický způsob vytápění

3. srpen 2020, REKLAMA
V případě, že jste se rozhodli doma pro instalaci kotle na tuhá paliva, ať už z ekonomických či jiných důvodů, je na místě zvážit, jaký druh paliva do něj zvolíte. Jedním z výhodných řešení je použití dřevěných pelet, které zároveň představují i poměrně ekologický způsob vytápění domu, případně pak ohřevu vody.
Šetřete přírodu používáním kvalitního paliva. Dřevěné brikety se vyplatí i z řady dalších důvodů (PR): Vzhledem k tomu, že lesy v Česku jsou v...

Šetřete přírodu používáním kvalitního paliva. Dřevěné brikety se vyplatí i z řady dalších důvodů (PR)

29. červenec 2020, REKLAMA
Vzhledem k tomu, že lesy v Česku jsou v posledních letech silně napadené kůrovcem, není nouze o dřevo. Snižuje se tak prodejní cena dřevěného paliva, které se dá zužitkovat v kotlích na tuhá paliva. Nejlepším řešením v tomto směru je nákup dřevěných briket.
Medomety pro včelaře laiky i profesionály (PR): Chováte včely? Poradíme vám, na základě...

Medomety pro včelaře laiky i profesionály (PR)

9. červen 2020, REKLAMA
Chováte včely? Poradíme vám, na základě jakých parametrů vybrat medomet, s jehož pomocí vyrobíte med té nejvyšší kvality, kterému nikdo neodolá!
Proč je český česnek kvalitnější než ten z Číny a Španělska? (PR): Česnek patří mezi potraviny, které mají ve své...

Proč je český česnek kvalitnější než ten z Číny a Španělska? (PR)

12. květen 2020, REKLAMA
Česnek patří mezi potraviny, které mají ve své přirozené podobě na lidský organismus ty nejpříznivější účinky. Ne však v každé své podobě. Pokud chcete z česneku dostat skutečně vše pozitivní, sáhněte po českém česneku.
Bio kosmetika: Jaké jsou její výhody a co přináší z hlediska ekologie? (PR): Ochrana přírody se v posledních letech dostává...

Bio kosmetika: Jaké jsou její výhody a co přináší z hlediska ekologie? (PR)

3. květen 2020, REKLAMA
Ochrana přírody se v posledních letech dostává do popředí v mnoha oblastech. Týká se logicky i kosmetických výrobků. Při jejich výrobě se klade větší důraz na ekologii, zákazníci vyžadují, aby prodávané produkty byly bez potenciálně škodlivých chemických látek, ideálně v bio kvalitě.
Ekodoporučení v době epidemie koronaviru: Šíření viru COVID-19 přináší řadů...

Ekodoporučení v době epidemie koronaviru

22. březen 2020, RNDr. Jiří Jakl
Šíření viru COVID-19 přináší řadů důsledků pro ekonomiku a mění naše životy. Z hlediska ekologie omezení v dopravě přinášejí větší klid, čistější nebe a umožňují i jinak obtížnou migraci zvířat, o snížení spotřeby fosilních paliv, více lokavorním a střídmějším chování spotřebitelů nemluvě. Jinak to zase vychází z pohledu odpadů při používání jednorázových ochranných prostředků. Co vlastně můžeme dělat pro zdraví a ekologii?
Ekologický výběr ledničky: Bez ledničky se v současné době obejde už jen...

Ekologický výběr ledničky

31. říjen 2019, Adam Boček
Bez ledničky se v současné době obejde už jen málokdo. Při jejím výběru se ale dá myslet komplexněji, a tak je dobré myslet nejen na vzhled a pořizovací cenu, ale také ekologickou stránku věci. Co si tedy pohlídat a jak při výběru postupovat, vám poradíme v následujících řádcích.
Listování: předcházející  | 3 | 4 [ 5 ]  6 | 7 další
Celkem 24 stránek, zobrazit první nebo poslední stránku.


Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2023 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.