Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Rubrika: KOMENTÁŘE

Nebezpečí kouření

3. květen 2005, Alena Rulfová
Ve vcelku nedávné době se na Přírodě objevil článek o nebezpečí kouření. Na diskusním fóru se v krátkém čase rozpoutala debata mezi kuřáky a nekuřáky, kteří se vzájemně osočovali a uváděli pro ně opodstatněné důvody svých stanovisek.

Cesta k přírodě vede skrze duši člověka

27. duben 2005, Alena Rulfová
Každý z nás v něco věří, všichni uznáváme nebo spíš s vírou doufáme, že člověk není poskládán pouze z mnoha buněčných tkání, orgánů a orgánových soustav, ale že někde uvnitř pod tím vším hmotným je ukryta duše, a jedině skrze otevřenou duši můžeme nalézt cestu k přírodě.
Cesta koní na smrt: Každým rokem je z Polska a Litvy vyvezeno přes 30...

Cesta koní na smrt

26. duben 2005, Barbora Večlová
Každým rokem je z Polska a Litvy vyvezeno přes 30 000 živých koní. Cílem jejich cesty bývají jatka. A ještě horší je, že za svou smrtí cestují tisíce kilometrů. Až do Itálie. Hladová, žíznivá, zraněná, vystresovaná. To vše pro uspokojení chuťových buněk italských spotřebitelů.

Nebezpečí geneticky modifikovaných plodin a organismů a něco více o nich

14. duben 2005, Alena Rulfová
V nedávných dnech se na stránkách Econnectu objevila Britská studie potvrzující nebezpečnost některých GM plodin pro společenstva plevelů na polích pěstovaných plodin a tím i pro bezobratlé.

Akce pro Vás

12. duben 2005, RNDr. Jiří Jakl
Začalo jaro a s ním se spustila řada akcí pro nejširší veřejnost. Nakonec je potřeba i tak nějak už začít plánovat i akce na léto. Kde informace o akcích hledat a jak se do akcí zapojit?

Přístupy člověka k přírodě

11. duben 2005, RNDr. Jiří Jakl
Jak mají obyčejného člověka zajímat rostliny ve volné přírodě, když ho profesionál může uzemnit svými znalostmi a znalost volné přírody nikomu nic přímo nepřináší (na rozdíl třeba od zahrádky).
Děkujeme všem, kdo nás podporují!: V posledním článku věnovanému Českému svazu...

Děkujeme všem, kdo nás podporují!

6. duben 2005, RNDr. Jiří Jakl
V posledním článku věnovanému Českému svazu ochránců přírody jsem nastínil problém finanční podpory základní organizace JARO Jaroměř. Jak přežíváme?

Převoz koní na jatka

30. březen 2005, Eva Konečná
Mnozí už o něm slyšeli, mnozí ne. Ovšem všichni s tímto odporným činem mlčky souhlasíme. Ročně zemře několik tisíc koní a poníků při převozu přes Českou republiku.

Jak se stát redaktorem serveru PŘÍRODA.cz

21. březen 2005, redakce Příroda.cz
Máš chuť zkusit něco nového, podělit se o své vědomosti, zkušenosti a názory v oblasti ekologie, životního prostředí, turistiky a dalších témat souvisejících z přírodou? Náš server Ti tuto možnost nabízí - staň se naším redaktorem. Co pro to musíš udělat?

Příroda a my

1. březen 2005, Tomáš Tichý
Zkoušeli jste se někdy zamyslet nad světem, ve kterém žijeme? Pokud ne, zkuste to. Pokud ano, a neměli jste zrovna na očích růžové brýle, tak chápete, že svět, počasí a příroda jsou možná nenávratně zničeny.
Listování: předcházející  | 15 | 16 [ 17 ]  18 | 19 další
Celkem 23 stránek, zobrazit první nebo poslední stránku.

Hledání

 Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2020 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.

 Naše další projekty: