Rubrika: TURISTIKA, CESTOVÁNÍ

7 nejoblíbenějších wellness hotelů: Wellness pobyty získávají rok od roku na oblibě,…

7 nejoblíbenějších wellness hotelů

15. únor 2022, REKLAMA
Wellness pobyty získávají rok od roku na oblibě, a to jak u nás, tak i v zahraničí. Pojďme se tedy společně podívat na sedm nejnavštěvovanějších wellness hotelů v České republice.
Jak vybavit dodávku na roadtrip a na co nezapomenout?: Chystáte se na svou první cestu obytným vozem?…

Jak vybavit dodávku na roadtrip a na co nezapomenout?

7. únor 2022, REKLAMA
Chystáte se na svou první cestu obytným vozem? Pak pro vás máme seznam věcí, které byste si měli zkontrolovat. Také poradíme, co si musíte vzít s sebou a co naopak možná není úplně nezbytné.
Túra za hranicemi, Mont Blanc, Santiago de Compostela nebo Islandský trek?: Svrbí vás už nohy a rádi byste někam vyrazili…

Túra za hranicemi, Mont Blanc, Santiago de Compostela nebo Islandský trek?

4. únor 2022, REKLAMA
Svrbí vás už nohy a rádi byste někam vyrazili na pořádný výšlap? Máte už Česko prochozené křížem krážem? Pak právě pro vás máme pár tipů, kam vyrazit za našimi hranicemi. Jde o trasy pro náročné i pro ty, co si chtějí především užít okolní krajinu a nikam nepospíchat.
5 skvělých věcí, které můžete udělat, aby bylo cestování dostupnější a zábavnější: Ne každý má dnes prostředky na to, aby mohl…

5 skvělých věcí, které můžete udělat, aby bylo cestování dostupnější a zábavnější

2. únor 2022, REKLAMA
Ne každý má dnes prostředky na to, aby mohl cestovat do jiných zemí. Zde je 5 chytrých věcí, které můžete udělat, abyste ušetřili na cestování.
3 neobvyklá místa v přírodě, kde se můžete ubytovat: Noc strávená v korunách stromů, pobyt…

3 neobvyklá místa v přírodě, kde se můžete ubytovat

5. leden 2022, REKLAMA
Noc strávená v korunách stromů, pobyt v luxusním stanu nebo hodování ve stylu indiánů? Všechny tyto tužby si v následujícím létě můžete užít plnými doušky. Česká republika je totiž plná netradičních míst, kde se můžete nechat ubytovat. Která to jsou a kde je najdete?
Léčebné a zážitkové lázně Bükfürdö v Maďarsku vás nastartují do života: Milovníci wellness zážitků a pohybu na…

Léčebné a zážitkové lázně Bükfürdö v Maďarsku vás nastartují do života

27. červenec 2021, REKLAMA
Milovníci wellness zážitků a pohybu na čerstvém vzduchu v dechberoucí přírodě si přijdou na své v lázeňském komplexu Bükfúrdö u obce Bük. Dovolená v Maďarsku je jako stvořená pro rodiny s malými dětmi i jednotlivce, kteří si chtějí odpočinout.
S vhodným pojištěním se cestování bát už nemusíte: Vzhledem ke stále docela vážné pandemické…

S vhodným pojištěním se cestování bát už nemusíte

26. červenec 2021, REKLAMA
Vzhledem ke stále docela vážné pandemické situaci se dnes nemůžete vydat, kam se vám zlíbí. Naštěstí je na evropském kontinentu situace už klidnější. A to je dobře, jelikož je čas dovolených a byla by škoda prosedět celé léto doma v paneláku. Bylo by však neprozíravé vyrazit na cesty jen tak bez vhodného krytí ve formě cestovního pojištění.
Žhavým želízkem v ohni jsou na dovolené v jižních Čechách Šumava i zámek Hluboká: Pokud vás neláká dovolená u moře, vsaďte na…

Žhavým želízkem v ohni jsou na dovolené v jižních Čechách Šumava i zámek Hluboká

14. červenec 2021, REKLAMA
Pokud vás neláká dovolená u moře, vsaďte na rekreaci v jižních Čechách. Nabízejí nespočet lákadel vhodných pro všechny generace a jsou krásné v jakémkoliv ročním období. Ať už vaše kroky povedou k přírodním skvostům, památkám UNESCO či sportovním aktivitám, budete spokojeni.
Vyrazte po prodělání nemoci COVID-19 do lázní na účinné procedury: COVID-19 způsobuje dýchací potíže, snižuje…

Vyrazte po prodělání nemoci COVID-19 do lázní na účinné procedury

22. duben 2021, REKLAMA
COVID-19 způsobuje dýchací potíže, snižuje funkci imunitního systému a celkově organismus vyčerpává. Bohužel, mnohdy zdravotní problémy přetrvávají i několik týdnů, ba dokonce měsíců. Lázeňská zařízení v Luhačovicích, Jeseníku, Karlových Varech i Františkových Lázních však připravila speciální wellness programy pro jedince, kteří infekční onemocnění prodělali a stále nejsou zcela v pořádku.
Maledivy: Maledivy je turisticky velmi oblíbená oblast v…

Maledivy

22. duben 2021, REKLAMA
Maledivy je turisticky velmi oblíbená oblast v Indickém oceánu, která se vyznačuje nádhernými plážemi, bujnou vegetací a hojností podmořského života. Exotické prostředí a nádherné moře vybízí k odpočinku i vodním sportům. Atoly, na kterých se Maledivy rozkládají, jsou vybaveny množstvím luxusních hotelů a restaurací.
Listování: předcházející  | 2 | 3 [ 4 ]  5 | 6 další
Celkem 19 stránek, zobrazit první nebo poslední stránku.


Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2023 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.