Rubrika: AKTIVITY V PŘÍRODĚ

Vytvořte si před domem hezkou terasu: Terasa je místem, kde je možné odpočívat,...

Vytvořte si před domem hezkou terasu

16. leden 2022, REKLAMA
Terasa je místem, kde je možné odpočívat, obědvat na čerstvém vzduchu nebo pořádat menší večírky s rodinou a přáteli. Vytvořit si něco takového není záležitostí jednoho dne či dokonce několika hodin. Když do toho ovšem půjdete naplno, během pár dní se vám může povést realizace dokonalé terasy.
Podzimní trekking. Jak přizpůsobit výbavu?: Podzimní horské výlety mají mnohá specifika a...

Podzimní trekking. Jak přizpůsobit výbavu?

14. prosinec 2021, Lukáš Jirsa
Podzimní horské výlety mají mnohá specifika a patří k těm možná nejtěžším, co se týče volby správného vybavení. Jak se tedy na podzimní trekking správně připravit, abyste minimalizovali riziko překvapení? Poradíme vám v dnešním článku.
Armádní švýcarský nůž se pro armádu vyrábí pouze jeden den v roce: Švýcarský nůž Victorinox je známý i jako...

Armádní švýcarský nůž se pro armádu vyrábí pouze jeden den v roce

22. červenec 2021, REKLAMA
Švýcarský nůž Victorinox je známý i jako Swiss army knife, což je přímo registrovaná obchodní známka pro švýcarské armádní nože. Avšak zájem o ně je mezi běžnou populací tak obrovský, že se statisticky pro armádu vyrábí tyto nože pouze jeden den v roce (tj. denní výroba 25 000 kusů) a po zbylé dny v roce jedou výrobní linky pro civilní veřejnost.
Chcete si zachovat zdraví i krásu? Zařaďte do své stravy vitamíny i kolagen: Vypadat svěže a cítit se v dokonalé kondici je...

Chcete si zachovat zdraví i krásu? Zařaďte do své stravy vitamíny i kolagen

5. červen 2021, REKLAMA
Vypadat svěže a cítit se v dokonalé kondici je snadné v osmnácti i v pětadvaceti letech. Postupem času ale lidé zjišťují, že je s každým dalším rokem náročnější udržovat se fit. Zlom nezřídka přichází po třicítce. Velkému procentu lidí se již ve čtvrté dekádě života o poznání snižuje výkonnost, ujít delší vzdálenosti je často náročnější, fyzický náročné činnosti dokáží zapříčinit bolesti kloubů i výraznou únavu.
Tip pro milovníky stanování: Sláva, je jaro! Ale než se stačíme otočit, je...

Tip pro milovníky stanování

26. květen 2021, REKLAMA
Sláva, je jaro! Ale než se stačíme otočit, je tu léto a s ním sezóna výletů a dovolených. Grilování bývá oblíbenou činností za teplých večerů. Večer bez ohníčku a nad ním připravené večeře si už nedokážeme představit, ale jedeme do přírody, kde buďto gril není anebo ještě hůř - je zakázáno rozdělávat oheň… Tak co s tím? Máme pro vás skvělé řešení a tím je stavebnicový gril, který můžete za pár chvil složit.
Jste v přírodě jako doma? Bez outdoorového nože se v žádném případě neobejdete: V České republice má ježdění do přírody...

Jste v přírodě jako doma? Bez outdoorového nože se v žádném případě neobejdete

30. duben 2021, REKLAMA
V České republice má ježdění do přírody dlouhou tradici. Již v 19. století se na výlety do lesů vydávaly skupinky dam a pánů, toužících po romantice a odpočinku. Klub českých turistů vytyčil první trasy, které se záhy zaplnily výletníky. První stezka vedoucí kolem Svatojánských proudů, které později zklidnily přehrady, si získala zejména mezi obyvateli hlavního města značnou oblibu. A v období mezi světovými válkami se trávení volných víkendů v...
Chcete se stát rybářem? Přečtěte si, jak je to s rybářským lístkem a povolenkami: V posledních několika letech roste popularita...

Chcete se stát rybářem? Přečtěte si, jak je to s rybářským lístkem a povolenkami

16. březen 2021, REKLAMA
V posledních několika letech roste popularita rybaření, ostatně není se čemu divit, protože se jedná také o jakousi formu odpočinku a relaxace. Pokud jste tedy podlehli kouzlu rybolovu, stačí se stát členem rybářského svazu a získat rybářský lístek. Potom se můžete plně oddat této atraktivní zájmové činnosti. V následujících řádcích vám prozradíme, jak je to s rybářským lístkem, povolenkami a také povinnou výbavou.
Jaký stan je pro vás pravý?: Vyrazit v létě pod stan není nic neobvyklého....

Jaký stan je pro vás pravý?

5. březen 2021, REKLAMA
Vyrazit v létě pod stan není nic neobvyklého. Přespávat ve stanu na jaře a na podzim se zdá poněkud nerozumné. A na sněhu už vůbec! Nebo je to jinak?
Lockdown: na výlet do přírody jen ve vašem městě, na nákup ale můžete vyrazit po celém okrese: Těšíte se, že vám těžké doby tvrdého...

Lockdown: na výlet do přírody jen ve vašem městě, na nákup ale můžete vyrazit po celém okrese

26. únor 2021, Petr Kadlík
Těšíte se, že vám těžké doby tvrdého lockdownu pomůže překonat pobyt na sluníčku v přírodě? Zapomeňte...
4 tipy, jak začít se sportem u dětí: Jste sportovci tělem i duší a rádi byste, aby to...

4 tipy, jak začít se sportem u dětí

23. únor 2021, REKLAMA
Jste sportovci tělem i duší a rádi byste, aby to měly vaše děti stejně? Jak nenásilně přivést děti ke sportu? Na co si dávat pozor? Článek vám zodpoví vše.
Listování: předcházející  | 1 [ 2 ]  3 | 4 | 5 další
Celkem 10 stránek, zobrazit první nebo poslední stránku.


Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2022 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.