Rubrika: AKTIVITY V PŘÍRODĚ

Víme, proč je tak důležité pravidelně trávit čas v přírodě! Seznamte se s těmi nejdůležitějšími důvody: Proč je pro člověka tak důležitý pobyt v…

Víme, proč je tak důležité pravidelně trávit čas v přírodě! Seznamte se s těmi nejdůležitějšími důvody

22. červenec 2023, REKLAMA
Proč je pro člověka tak důležitý pobyt v přírodě? Existuje mnoho důvodu, proč navštívit divočinu. Ať už si chcete užívat klidu nebo krásy krajiny, není pochyb o tom, že je volná příroda velmi osvěžující a oživující. Zjistěte, jaké jsou ty největší výhody přírody, a proč byste neměli zapomínat pravidelně ji navštěvovat!
Lékárnička na cesty – co v ní nesmí chybět?: Chystáte se na trek po republice nebo si chcete…

Lékárnička na cesty – co v ní nesmí chybět?

21. červenec 2023, REKLAMA
Chystáte se na trek po republice nebo si chcete vyrazit jen na výlet po České přírodě? Přestože je u nás velmi bezpečno, rozhodně byste s sebou měli vždy mít sbalenou alespoň základní lékárničku. Co všechno by měla obsahovat?
Prevence a léčba letního nachlazení a chřipky u dětí: Venku je krásné slunečné počasí a vaše dítě…

Prevence a léčba letního nachlazení a chřipky u dětí

8. červenec 2023, REKLAMA
Venku je krásné slunečné počasí a vaše dítě na dovolené bojuje s horečkou a nachlazením. Nachlazení, chřipka a angína se nevyhýbají ani v létě. Co pomůže při jejich léčbě a jak se jim vyhnout?
Sandály na podpatku – Boty, které zaujmou na letní párty: Na letní party letos můžete nazout i stylové…

Sandály na podpatku – Boty, které zaujmou na letní párty

19. červen 2023, REKLAMA
Na letní party letos můžete nazout i stylové sandály na podpatku. Ty jsou nejen vysoce módní, ale také pohodlné. Jen musíte vědět, jak je správně nosit. Pokud nevíte, podle jakých parametrů vybírat boty na podpatku, nemusíte si zoufat. My vám to na následujících řádcích rádi prozradíme. Proto čtěte a pojďte se inspirovat společně s námi.
Světu vládnou elektrokola! Který národ kupuje nejvíc elektrokol a jak jsou na tom ve světovém srovnání Češi?: Elektrokola jsou stále populárnější dopravní…

Světu vládnou elektrokola! Který národ kupuje nejvíc elektrokol a jak jsou na tom ve světovém srovnání Češi?

29. květen 2023, Anna Nebeská
[ téma: cyklistika, elektrokola, statistika ]
Elektrokola jsou stále populárnější dopravní prostředek, který nabízí ekologickou alternativu k autům a hromadné dopravě. Patříte také k jejich fanouškům, nebo jste naopak jejich odpůrci? Nabízíme vám statistiku, která dokazuje celosvětový vzestup oblíbenosti těchto elektrických dopravních prostředků.
Vyberte si správný zavírací nůž: Zavírací nůž je praktickou věcičkou…

Vyberte si správný zavírací nůž

24. květen 2023, REKLAMA
Zavírací nůž je praktickou věcičkou především díky své kompaktní velikosti. Ta je ve složeném stavu až poloviční ve srovnání s nožem s pevnou čepelí. Kapesní nůž je ideální ve chvíli, kdy chcete ušetřit místo a chcete eliminovat riziko poškození zavazadla či zranění. Využijete ho cestování, ale i každodenní nošení nože v kapse. V následujících řádcích vám ukážeme, jak vybrat správný zavírací nůž právě pro vás.
Nevíte, kde uspořádat firemní teambuilding? My ano! : Utužování a stmelování kolektivu je pro firmu…

Nevíte, kde uspořádat firemní teambuilding? My ano!

22. květen 2023, REKLAMA
Utužování a stmelování kolektivu je pro firmu nesmírně důležité. Zaměstnanci by se průběžně měli vzájemně poznávat, učit se spolu komunikovat a spolupracovat. Stejně jako rozvíjet jejich kreativitu a komunikační schopnosti. To vše vede k celkově lepšímu fungování firmy, kde její pracovníci táhnou za jeden provaz a řeší problémy společně. A my víme, kde s tím mohou začít.
Nevíte kam za přírodou? Zkuste lázně: Hledáte-li místo, kde je prostor pro klidný únik…

Nevíte kam za přírodou? Zkuste lázně

17. květen 2023, REKLAMA
Hledáte-li místo, kde je prostor pro klidný únik do přírody a zároveň se tam můžete pohodlně regenerovat, ideální volbou jsou pro vás lázně. Lázeňská zařízení totiž nabízí širokou škálu léčebných a relaxačních procedur, které pomohou s regenerací vašeho těla, a navíc mnoho lázní se nachází v malebném prostředí uprostřed přírody, což zajistí i psychický odpočinek od každodenního stresu a shonu. Umístění lázní v přírodě vám umožní…
Oheň, špekáčky, keltové a čarodějnice: Dnes bude většina z nás pálit čarodějnice a…

Oheň, špekáčky, keltové a čarodějnice

30. duben 2023, Lenka Kadlíková
Dnes bude většina z nás pálit čarodějnice a pochutnávat si na laskominách dělaných na ohni. Pojďme si říct něco o ohni, dobrém jídle, Keltech a čarodějnicích.
Do přírody letos jedině s cargo kalhotami: Jestliže máte rády procházky přírodou nebo…

Do přírody letos jedině s cargo kalhotami

24. duben 2023, REKLAMA
Jestliže máte rády procházky přírodou nebo jezdíte často do hor, pořiďte si do svého šatníku alespoň jedny cargo kalhoty. Pokud nevíte, podle jakých kritérií je vybírat, nemusíte si zoufat. Na následujících řádcích vám to rádi prozradíme. Čtěte a nechte se inspirovat s námi!
Listování: předcházející  | 1 [ 2 ]  3 | 4 | 5 další
Celkem 13 stránek, zobrazit první nebo poslední stránku.