Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Rubrika: AKTIVITY V PŘÍRODĚ

Ekoklub Ledumka: Oddíl, jehož náplní je aktivní ochrana...

Ekoklub Ledumka

1. září 2005, Jakub Juda
Oddíl, jehož náplní je aktivní ochrana přírody Šluknovského výběžku a spolupráce s přilehlými CHKO Lužické Hory a NP České Švýcarsko, vám představuje své aktivity v ochranařině. Zjistěte, co všechno se dá udělat se skupinkou lidí, jejíž počet by jste spočítali na prstech levé i pravé ruky a použijte náplň jejich práce jako inspiraci pro svou činnost.

Strava v přírodě

18. červenec 2005, Antonín Lágner
Stravování je jednou z nejdůležitějších věcí, kterou se musíme při delším pobytu v přírodě zabývat. Pokud si zvolíme nevhodnou stravu, může nám to pokazit celý pobyt ať jsme kdekoliv. Strava nám totiž nedodává jen energii, ale také dokáže pozvednout náladu.

Kde najít kvalitní turistické informace

4. červenec 2005, Lenka Kadlíková
Jak jste si zajisté všichni všimli, už pár dní jsou tu prázdniny. Určitě se nejen z Vás chystá na nějaký ten výlet do přírody nebo na nějakou z kulturních památek. Dnes Vám přinášíme stručný přehled možností, kde na internetu sehnat informace a inspirovat se.
Strážení hnízda sokola stěhovavého v Teplických skalách - Akce Falco 2005: Jak jste se dozvěděli v nedávné době na našem...

Strážení hnízda sokola stěhovavého v Teplických skalách - Akce Falco 2005

28. červen 2005, Alena Rulfová
Jak jste se dozvěděli v nedávné době na našem serveru, v termínu od 1. dubna do 20. června 2005 probíhala na území České republiky tzv. Akce Falco, zaměřená na ochranu sokolovitých ptáků. Tato akce probíhá každoročně společně s Akcí Aquila, zaměřenou na ochranu orlovitých dravců na Slovensku. Tento rok jsem se aktivně zúčastnila strážení hnízda sokolů na Broumovsku, tudíž vám mohu poskytnout článek přímo z terénu.
Počasí můžete předpovídat sami: Chcete se dozvědět něco o tom, jak v přírodě...

Počasí můžete předpovídat sami

20. červen 2005, Ctirad Oráč
Chcete se dozvědět něco o tom, jak v přírodě zjistit jaké bude počasí? Tento článek je určen právě vám.

Outdoor 17 - Užitečné doplňky 2

16. červen 2005, Antonín Lágner
Opět se podíváme na užitečné drobnosti, které se mohou při pobytu v přírodě nebo na výletu hodit.

Outdoor 16 - Trekové boty

2. červen 2005, Lenka Kadlíková
Hlavní turistická sezóna se kvapem blíží a vy jste zjistili, že Vaše turistická obuv je již naprosto nepoužitelná. Poradíme Vám, jak si vybrat ty správné botky 'ušité přímo na míru' vašim potřebám.
Outdoor 15 - Nůž, mačeta a sekera: Každý táborník nebo turista, který chodí na...

Outdoor 15 - Nůž, mačeta a sekera

13. duben 2005, Antonín Lágner
Každý táborník nebo turista, který chodí na delší čas do přírody jistě někdy upotřebí některé z nářadí o kterém dnes píši. Jako u všeho je i nožů, seker a mačet na dnešním trhu nepřeberné množství a kdekdo ztrácí přehled a mívá těžké rozhodování. Rozhodl jsem se napsat tento článek abych alespoň trochu pomohl váhajícím s výběrem.

Outdoor 14 - Malé šikovné doplňky pro aktivity v přírodě

11. březen 2005, Antonín Lágner
V tomto článku bych se rád věnoval některým drobnostem, které nám mohou zpřijemnit cestování a sportování.

Outdoor 13 - Není fleece jako fleece

10. březen 2005, Lenka Kadlíková
V posledních letech se na trhu objevuje syntetický materiál, který se svými vlastnostmi podobá vlně. Objevuje se ve velkém množství typů, které ne vždy splňují požadavky na ně kladené.
Listování: předcházející  | 3 | 4 [ 5 ]  6 | 7 další
Celkem 8 stránek, zobrazit první nebo poslední stránku.

Hledání

 Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2021 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.