Rubrika: AKTIVITY V PŘÍRODĚ

Kaninhop a další králičí sporty: K tomuto článku mě přivedla diskuze k tématu...

Kaninhop a další králičí sporty

17. srpen 2010, Mgr. Jana Hájková
K tomuto článku mě přivedla diskuze k tématu Chováme králíky, kde autorka akela píše o novém, dynamicky se rozvíjejícím sportu, kterým je Kaninhop - králičí hop. Kromě toho zmíním v článku ještě řadu jiných forem, jak si s králíkem užít spoustu legrace.
Jak se vybavit na horskou tůru: Pokud se chystáte do horské oblasti jako jsou...

Jak se vybavit na horskou tůru

2. červenec 2010, Miroslav Skokan
Pokud se chystáte do horské oblasti jako jsou třeba Roháče, Tatry a podobně je potřeba aby jste se na cestu náležitě vybavili a řídili se několika důležitými pravidly.

Hledejte s námi Plzeňské poklady

19. květen 2010, Tomáš Popp
Zahrajte si s námi hru inspirovanou geocachingem. Najděte pět vybraných přírodně zajímavých míst na území Plzně a získejte věcné ceny.
Světový festival ptactva 2008: Pomalu ale jistě se nám začíná hlásit podzim,...

Světový festival ptactva 2008

12. září 2008, Zuzana Pangrácová
Pomalu ale jistě se nám začíná hlásit podzim, což je pro ornitology období spjaté především s masivní migrací stěhovavých ptáků na jejich zimoviště. Po letní přestávce oprašují své dalekohledy a vyráží do přírody pozorovat protahující druhy ptactva, z nichž některé lze u nás zastihnout právě jen na tahu.
Pojď si hrát! Na hledače pokladů! - mezinárodní hra Geocaching: Pamatujete, jak jste chtěli být kdysi dávno...

Pojď si hrát! Na hledače pokladů! - mezinárodní hra Geocaching

25. srpen 2008, Pavlína Koščová
Pamatujete, jak jste chtěli být kdysi dávno piráty, rvát se s nepřáteli, přepadávat nicnetušící kolemploucí, zakopávat a hledat na ostrovech ztracené poklady? A proč jimi už dávno nejste! Tedy - v trochu modernější podobě ;-).

Začíná letní sezóna - čas koupání

10. červen 2008, Ekologické centrum Most pro Krušnohoří
MOST, CHOMUTOV, TEPLICE, LOUNY S nadcházejícími letními měsíci a stále vyššími denními teplotami se nabízí otázka: Kam se jít vykoupat? Ekologické centrum Most pravidelně aktualizuje na svých internetových stránkách sekci o kvalitě vody na koupalištích. Kromě kvality vody zde můžete zjistit i otevírací dobu, vybavení a přesnou polohu areálu.
Dobrovolnické akce a brigády na léto: Je tu červen a většina z Vás zajisté...

Dobrovolnické akce a brigády na léto

5. červen 2006, Lenka Kadlíková
Je tu červen a většina z Vás zajisté přemýšlí kam na prázdniny. Jednou z možností jak prázdniny strávit aktivně je účast na nějaké dobrovolnické akci. Chcete pomoci přírodě a nevíte jak a kde?
Budiž oheň: Oheň je živel, který doprovází lidstvo od...

Budiž oheň

12. prosinec 2005, Antonín Lágner
Oheň je živel, který doprovází lidstvo od pravěku až do dnešních dní. Delší pobyt v přírodě bez ohně snad ani nestojí za to. Ohýnek zahřeje, posvítí, uvaříte si na něm. Ovšem ne vždy je snadné k němu přijít.
Ekoklub Ledumka: Oddíl, jehož náplní je aktivní ochrana...

Ekoklub Ledumka

1. září 2005, Jakub Juda
Oddíl, jehož náplní je aktivní ochrana přírody Šluknovského výběžku a spolupráce s přilehlými CHKO Lužické Hory a NP České Švýcarsko, vám představuje své aktivity v ochranařině. Zjistěte, co všechno se dá udělat se skupinkou lidí, jejíž počet by jste spočítali na prstech levé i pravé ruky a použijte náplň jejich práce jako inspiraci pro svou činnost.

Strava v přírodě

18. červenec 2005, Antonín Lágner
Stravování je jednou z nejdůležitějších věcí, kterou se musíme při delším pobytu v přírodě zabývat. Pokud si zvolíme nevhodnou stravu, může nám to pokazit celý pobyt ať jsme kdekoliv. Strava nám totiž nedodává jen energii, ale také dokáže pozvednout náladu.
Listování: předcházející  | 4 | 5 [ 6 ]  7 | 8 další
Celkem 10 stránek, zobrazit první nebo poslední stránku.


Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2022 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.