Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Adresář: Mladí ochránci přírody

Jsme celostátní občanské sdružení zaměřené na mimoškolní práci s mladou generací, naše činnost směřuje k celoživotnímu zakotvení kladného vztahu k přírodě a životnímu prostředí u všech našich členů. Naším cílem není výchova akademických přírodozpytců, fanatických ekologů ani skalních ochranářů, ale moderních lidí s vyváženým přístupem k životu, kteří si uvědomují odpovědnost každého člověka za budoucnost sebe i svého okolí. Ve 20 základních článcích s právní subjektivitou pracuje přes 1.400 členů (děti, mládež, dospělí) v pravidelné celoroční činnosti zaměřené na přírodu. Kromě toho koordinujeme několik celostátních aktivit určených všem zájemcům o přírodu (vyhledávání studánek, fotografická soutěž Proměny v přírodě, celostátní Hledání jara, koordinace dobrovolných aktivit Minuta pro Zemi,... – viz www.ekosouteze.cz).


provozovatel: Mladí ochránci přírody
adresa: Praha 2, Dittrichova 9
telefon: 224912466
email: CDM@emop.cz
internet: www.emop.cz

zařazeno v kategorii adresáře: organizaceDalší publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2021 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.