Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Péči o zahradu usnadní automatické zavlažování: V případě, že je součástí vaší nemovitosti...
V případě, že je součástí vaší nemovitosti alespoň trochu prostorná zahrada, určitě chcete, aby v každém ročním období vypadala co nejlépe a dařilo se v ní trávníku a rostlinkám. K tomu je zapotřebí udržovat ideální vláhu půdy. Jenže chodit neustále zalévat celý pozemek, to je dnes už značně nepraktické a časově náročné. Co takhle uvažovat o pořízení automatického zavlažovacího systému?
Nanorespirátor? Nejlepší ochrana před nemocí!: Ochrana úst je dnes nezbytností, kterou bychom...

Nanorespirátor? Nejlepší ochrana před nemocí!

17. leden 2022, REKLAMA [ globální problémy ]
Ochrana úst je dnes nezbytností, kterou bychom neměli brát jako obtěžující nutnost, ale jako ochranu před koronavirem či jinými nemocemi. Proto byste měli investovat do takových produktů, které zabrání nákaze.
Vytvořte si před domem hezkou terasu: Terasa je místem, kde je možné odpočívat,...

Vytvořte si před domem hezkou terasu

16. leden 2022, REKLAMA [ aktivity v přírodě ]
Terasa je místem, kde je možné odpočívat, obědvat na čerstvém vzduchu nebo pořádat menší večírky s rodinou a přáteli. Vytvořit si něco takového není záležitostí jednoho dne či dokonce několika hodin. Když do toho ovšem půjdete naplno, během pár dní se vám může povést realizace dokonalé terasy.
Průvodce pro začátečníky: Jak používat udírnu? : Pokud se už poměrně dlouho poohlížíte po...

Průvodce pro začátečníky: Jak používat udírnu?

6. leden 2022, REKLAMA [ technika a příroda ]
Pokud se už poměrně dlouho poohlížíte po domácí udírně, nejprve byste se o tomto pomocníku měli něco dozvědět. Současný trh je totiž rozmanitý a vybrat si můžete z pestré škály variant. V případě, že sáhnete po správném řešení, vychutnáte si výborné uzené pochoutky, a to od sýrů přes maso až po ryby.
3 neobvyklá místa v přírodě, kde se můžete ubytovat: Noc strávená v korunách stromů, pobyt...

3 neobvyklá místa v přírodě, kde se můžete ubytovat

5. leden 2022, REKLAMA [ turistika, cestování ]
Noc strávená v korunách stromů, pobyt v luxusním stanu nebo hodování ve stylu indiánů? Všechny tyto tužby si v následujícím létě můžete užít plnými doušky. Česká republika je totiž plná netradičních míst, kde se můžete nechat ubytovat. Která to jsou a kde je najdete?
Podzimní trekking. Jak přizpůsobit výbavu?: Podzimní horské výlety mají mnohá specifika a...

Podzimní trekking. Jak přizpůsobit výbavu?

14. prosinec 2021, Lukáš Jirsa [ aktivity v přírodě ]
Podzimní horské výlety mají mnohá specifika a patří k těm možná nejtěžším, co se týče volby správného vybavení. Jak se tedy na podzimní trekking správně připravit, abyste minimalizovali riziko překvapení? Poradíme vám v dnešním článku.
Víte, že v rámci pojištění chaty je možné pojistit i čerpadlo ve studni?: Kromě toho, že chata je skvělé místo pro váš...

Víte, že v rámci pojištění chaty je možné pojistit i čerpadlo ve studni?

7. prosinec 2021, REKLAMA [ technika a příroda ]
Kromě toho, že chata je skvělé místo pro váš odpočinek, zábavu a záliby, je to i místo, které zejména v zimě přitahuje nezvané návštěvy – zloděje a vandaly. Může se tu stát mnoho jiných nepříjemných událostí a z nich plynoucích škod, díky kterým budete muset otvírat vaši peněženku. Víte, jaké máte možnosti pojištění chaty či chalupy? Co všechno na chatě může mít pojištěné?
Restart pro bioodpad: Věděli jste, že Česká republika si v oblasti...

Restart pro bioodpad

5. prosinec 2021, REKLAMA [ recyklace a třídění ]
Věděli jste, že Česká republika si v oblasti třídění odpadu nevede vůbec špatně? Ba právě naopak, dle některých statistik patříme dokonce k evropským přeborníkům.
Sýkora lužní  - Poecile montanus: Dnes si něco málo povíme o jedné ze sýkorek,...

Sýkora lužní - Poecile montanus

21. listopad 2021, Mgr. Jana Hájková [ flóra & fauna ]
Dnes si něco málo povíme o jedné ze sýkorek, sýkoře lužní. Celkově je velmi podobná rozšířenější sýkoře babce. Ale lze je s jistotou odlišit. A na to jakým způsobem, na to přišli celkem nedávno angličtí ornitologové.
Huawei Nova 9 – mobil který padne do ruky: Jak je možné, že Huawei Nova 9 padne krásně do...

Huawei Nova 9 – mobil který padne do ruky

18. listopad 2021, UpDown Media [ foto a video ]
Jak je možné, že Huawei Nova 9 padne krásně do ruky? Odpověď je jednoduchá. Tento chytrý telefon má speciální povrchovou úpravu s dvojitým povlakem, díky které telefon snadno uchopíte a nebude vám z rukou vyklouzávat. Co dalšího nabízí špičkový telefon? Dozvíte se v následujícím článku.
Listování: [ 1 ]  2 | 3 | 4 | 5 další
Celkem 284 stránek, zobrazit poslední stránku.

Hledání

 Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2022 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.