Rubrika: AKTIVITY V PŘÍRODĚ

Jak vybrat vhodnou lokalitu pro adaptační kurzy: Kalendářní rok končí, ale školní rok se…
Kalendářní rok končí, ale školní rok se teprve blíží do své poloviny. I když se to nezdá, je právě teď ta nejlepší doba začít přemýšlet, kam vzít třídy na adaptační kurzy příští rok na podzim. Na vycizelování programu je sice času dost, ale zvolit tu správnou lokaci byste měli co nejdříve. A my vám poradíme jak.
Jak vybrat správný hydratační krém pro váš typ pleti?: Zima je pro pleť náročné období. Nízké…

Jak vybrat správný hydratační krém pro váš typ pleti?

2. prosinec 2023, REKLAMA
Zima je pro pleť náročné období. Nízké teploty, suchý vzduch, vítr a topení mohou způsobit, že je pleť vysušená, napjatá, podrážděná a také náchylná k tvorbě vrásek. Proto je důležité pečovat o pleť správným způsobem a zvolit vhodný hydratační krém, který jí poskytne dostatek vláhy, výživy a ochrany.
Užijte si prodloužený zimní víkend v Karlových Varech: Karlovy Vary jsou významným lázeňským městem,…

Užijte si prodloužený zimní víkend v Karlových Varech

24. listopad 2023, REKLAMA
Karlovy Vary jsou významným lázeňským městem, které bylo založeno Karlem IV. a zapsáno i na seznamu Světového dědictví UNESCO. Pokud zavítáte do samotného centra, čekají na vás půvabné lázeňské budovy, přilehlé kolonády i hotely a spousta kulturních památek. Co se týče lázeňství, město oplývá 80 termálními prameny s blahodárnými účinky. V následujících řádcích vám o Karlových Varech představíme více informací.
Pozorování přírody pod bodem mrazu: Zima je období, kdy se mnozí z nás raději…

Pozorování přírody pod bodem mrazu

13. listopad 2023, REKLAMA
Zima je období, kdy se mnozí z nás raději doslova schovávají doma u teplého krbu nebo pod peřinou. Přitom zimní krajina skrývá mnoho krás a zajímavostí, které stojí za to objevovat.
Zahrada hrou: Jak vybavit venkovní prostranství, aby se vaše dítě nenudilo: Máte doma děti, které už nebaví hračky,…

Zahrada hrou: Jak vybavit venkovní prostranství, aby se vaše dítě nenudilo

2. listopad 2023, REKLAMA
Máte doma děti, které už nebaví hračky, knížky, kreslení, ale stále více touží sledovat životy svých animovaných nebo internetových oblíbenců? Vypněte televizi a vyrazte s nimi ven. Ve městě snadno naleznete rozptýlení v podobě prolézaček, kolotočů, skluzavek nebo hřišť na míčové hry. Případně můžete popadnout kolo a vesele křižovat cyklostezky. Ale co když bydlíte na vesnici a vlastníte zahradu, kde se kromě trávy, stromů a čerstvého vzduchu…
Jak vybrat správný softshell pro děti: Softshell tu s námi už nějaký ten rok je a velmi…

Jak vybrat správný softshell pro děti

26. říjen 2023, Lenka Kadlíková
[ téma: Softshellové oblečení, svrchní vrstva oblečení, cibulový systém oblékání ]
Softshell tu s námi už nějaký ten rok je a velmi rychle si získal srdce nejedné aktivní rodiny. Pojďme se podívat s jakými rozdíly se můžeme setkat u softshellového oblečení. Především toho dětského.
Fotografování rostlin – jak rostlinu „zasadit“ do snímku: Nejen na záhonek, ale i do fotografie je dobré…

Fotografování rostlin – jak rostlinu „zasadit“ do snímku

18. říjen 2023, Michael Fokt
[ téma: Fotografování rostlin, protisvětlo, pravidlo zlatého řezu ]
Nejen na záhonek, ale i do fotografie je dobré rostlinu správně zasadit. Při dodržení jednoduchých pravidel kompozice obrazu budou výsledné snímky vypadat mnohem lépe.
Moderní dámské kozačky 2023. Které modely značky Wojas budou letos hitem?: V módním světě, jako ve všem, i trendy v obuvi…

Moderní dámské kozačky 2023. Které modely značky Wojas budou letos hitem?

17. říjen 2023, REKLAMA
V módním světě, jako ve všem, i trendy v obuvi se vyvíjejí. Naštěstí pro všechny milovnice stylu, značka Wojas neustále sleduje aktuální módní směry, nabízí nejnovější trendy, které jednoduše uchvacují. Letos značka Wojas sází na eleganci spojenou s funkcionalitou, dělajíc dámské kozačky nezbytným doplňkem tohoto období. Každým rokem se značka snaží dosáhnout ještě vyšší kvality a dbá na detaily. Obuv značky se stala synonymem luxusu dostupného…
Fotografování rostlin – jak na ostrost: Různobarevné květy, sluncem prozářené listy a…

Fotografování rostlin – jak na ostrost

15. září 2023, Michael Fokt
[ téma: fotografování, makro ]
Různobarevné květy, sluncem prozářené listy a roztodivné plody – prostě nádhera jako vyšitá. Je opravdu škoda nevzít do rukou fotoaparát nebo mobil a nepřetavit to všechno v pěkné snímky. Tady máte pár tipů, jak to udělat trochu netradičně.
Vyberte si tenisky, které vám padnou: Průvodce dokonalým výběrem bot: Jen máloco zkazí běžné denní pochůzky tak…

Vyberte si tenisky, které vám padnou: Průvodce dokonalým výběrem bot

14. září 2023, REKLAMA
Jen máloco zkazí běžné denní pochůzky tak jako špatně padnoucí boty. Správná obuv je klíčovým faktorem pro pohodlí a zdraví vašich nohou. A to platí zvlášť o teniskách, které jsou oblíbené zejména pro svou univerzálnost, komfort a styl. Jak však vybrat tenisky, které vám padnou jako ulité? Víme, jak na dokonalý výběr bot!
Listování: [ 1 ]  2 | 3 | 4 | 5 další
Celkem 13 stránek, zobrazit poslední stránku.