Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Šťastné a veselé

autor: redakce Příroda.cz
Přejeme Vám šťastné a veselé Vánoce a vše nejlepší v novém roce 2005.

Dovolte nám, abychom všem našim věrným čtenářům popřáli klidné, šťastné a veselé Vánoce, prožité mezi Vašimi nejbližšími. Ať pod stromečkem naleznete to nejdůležitější - tedy štěstí, zdraví a lásku. Zároveň Vám přejeme i úspěšný vstup do nového roku 2005 s přáním, ať se v něm splní všechna Vaše přání.

Kromě přání Vám, našich věrným čtenářům, bychom chtěli popřát vše nejlepší a zároveň poděkovat za odvedenou práci i všem našim redaktorům a spolupracovníkům. Děkujeme Vám, bez Vás by Příroda za svou krátkou existenci nedokázala dosáhnout současných úspěchů.

Na závěr bychom měli přáni snad za nás za všechny. Ať se o ochraně přírody a celé Země přestane mluvit a začne se konečně něco pozitivního činit. Dříve než bude už na jakoukoliv změnu pozdě...

autor:
redakce Příroda.cz
email: info@priroda.cz

datum vydání:
24. prosince 2004


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Debata k článku Šťastné a veselé


Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2020 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.