Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Stav krkonošských stezek po záplavách

autor: Petr Kadlík
Letošní povodně způsobily řadu škod i v Krkonoších. Pokud plánujete o víkendu vyrazit do Krkonoš na výlet, tak by se vám mohly hodit informace o schůdnosti nebo v případě cyklistů průjezdnosti cest.

Krkonoše po letošních záplavách nedopadly nijak špatně, uzavřeno je jen několik cest jako například chodník Kolínská - Černá bouda nebo kvůli chybějícímu mostu Těsný důl. Uzavřeno bylo i několik cyklostezek jako třeba Lysečiny - Lysečinská bouda. Velké množství cest je ale různě poškozeno, jsou v nich hluboké erozní rýhy nebo poškozený povrch a tak je po nich pohyb náročný.

Pro to abyste si mohli případný výlet do Krkonoš lépe naplánovat s ohledem na stav cest, vydal KRNAP seznam míst kde všude k poškozením došlo s uvedením o jak vážné poškození nebo omezení jde. Podívat se na něj můžete zde.

autor:
Petr Kadlík
email: petr@priroda.cz
www stránky: http://www.priroda.cz

datum vydání:
12. června 2013


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.

Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2021 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.