Konečně stavebnice pro milovníky přírody - LEGO Bird

autor: Petr Kadlík
LEGO je stavebnice o které je známo, že se z ní dá postavit cokoliv od malého domečku po raketoplán. Pokud jste si ale chtěli z Lega složit reálné zvíře, tak to až tak jednoduché nebylo. Minimálně ohledně ptáků se ale situace výrazně zlepšuje.

LEGO nespoléhá při vymýšlení nových stavebnic jen na sebe, ale nechává to částečně i na svých fanoušcích. Každý může přijít s nápadem na novou stavebnici a umístit ho na stránky ideas.lego.com. Pokud tento nápad následně získá 10 000 dalších lidí kterým se stavebnice bude líbit, tak jí LEGO skutečně začne vyrábět. Projektu LEGO Bird se to povedlo. Pravděpodobně už příští rok si tedy budou moci vaše děti (nebo vy :-) zkusit nějakého opeřeného krasavce postavit. Mohou vypadat třeba nějak takhle:

Fotogalerie k článkuLEGO birds - klikněte pro zobrazení detailuLEGO birds - klikněte pro zobrazení detailuLEGO birds - klikněte pro zobrazení detailuLEGO birds - klikněte pro zobrazení detailuLEGO birds - klikněte pro zobrazení detailuLEGO birds - klikněte pro zobrazení detailuLEGO birds - klikněte pro zobrazení detailuLEGO birds - klikněte pro zobrazení detailuLEGO birds - klikněte pro zobrazení detailuLEGO birds - klikněte pro zobrazení detailuLEGO birds - klikněte pro zobrazení detailu

Mimochodem, spolu s Lego Bird Project uspěl i návrh 'LEGO The Big Bang Theory' - česky Teorie velkého třesku. Takže to můžete klidně zkombinovat a pomocí ptačího Lega děsit Sheldona Cooper s jeho strachem z ptáků :-)

Teď už zbývá jen počkat, jakou cenu nové ptačí stavebnice budou mít - protože to je snad jediný problém, co s Legem kdo může mít. Nejlevnejší stavebnice to zrovna nejsou... :-(autor:
datum vydání:
10. listopadu 2014


Diskuze k článku „Konečně stavebnice pro milovníky přírody - LEGO Bird“ 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru