Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Pomáhat a chránit - i obyčejné ptáky

autor: Petr Kadlík
Jak byste se zachovali, pokud by se na vašem autě uhnízdila hrdlička? Většina lidí by ho asi více či méně opatrně z auta odstranila a dále to už neřešila. Ne ale policisté v amerikém Ohiu, kteří projevili nečekné pochopení.

Když policisté v městě Parma v Ohiu objevili na čelním skle náhradního hlídkového vozu hnízdo hrdličky, tak se zachovali poměrně atypicky.

Místo nadávek ohledně špinavého auta se zachovali jako lidé, pro které slogan "Pomáhat a chránit" není jen prázdným slovem.

Policisté hnízdo opatrně zastínili deštníkem a celé auto ohradili bezpečnostní páskou. A aby hrdlička pojmenovaná Gerty náhodou neměla hlad a mohla se náležitě starat o dvě vejce, tak jí dokonce nakopali dostatek chutných červů :-)

A co na to samotní policisté? Jak prohlásila jejich policejní mluvčí: "Staráme se o všechny životy, lidí i zvířat".

Fotogalerie k článkuPták na policejním autě - klikněte pro zobrazení detailuPták na policejním autě - klikněte pro zobrazení detailuPták na policejním autě - klikněte pro zobrazení detailu
autor:
Petr Kadlík
email: petr@priroda.cz
www stránky: http://www.priroda.cz

datum vydání:
11. července 2017


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.

Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2021 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.