Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Tapatalk - přehlednější fórum na chytrých telefonech

autor: Petr Kadlík
Používáte na Přírodu smartphony iPhone, Android nebo třeba tablety? Prohlížení i psaní příspěvků do fóra můžete mít nyní podstatně příjemnější a rychlejší. Nyní tak můžete na Přírodě snadno diskutovat opravdu kdekoliv a kdykoliv.

Stačí pokud si do svého mobilního zařízení nainstalujete aplikaci Tapatalk. Aplikace funguje na zařízeních iPhone, iPad, na mobilech a tabletech se systémem Android, na telefonech BlackBerry a je možné jí nainstalovat i do prohlížeče Chrome.

Po instalaci programu Tapatalk budete mít rychlý a přehledný přístup nejen na naše fórum na adrese forum.priroda.cz, ale i na stovky a tisíce dalších diskusních fór po celém světě. Samotná aplikace s Vámi bude komunikovat v češtině.

Upozorňujeme že aplikace je placená, cena se ale podle aktuálního kurzu pohybuje kolem 60 korun. Platba jde přímo autorům programu Tapatalk, provozovatelé Přírody z ní nemají žádný podíl.

autor:
Petr Kadlík
email: petr@priroda.cz
www stránky: http://www.priroda.cz

datum vydání:
27. ledna 2012


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.

Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2021 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.