Co nás na PŘÍRODA.cz čeká?

autor: Lenka Kadlíková
Fungujeme již čtrnáct dní a proto pokládám za důležité Vám, našim čtenářům, na tuto otázku odpovědět. Není to však vůbec jednoduché.

Nechceme být pouze jedním z mnoha zpravodajských serverů. Chceme být místem kde se sejde u diskusí nejen nad články dobrá parta lidí, pro kterou plánujeme v budoucnu i osobní setkání. Podebatuje při besedách s odborníky, či jen tak mezi sebou někde u táboráku. Předpokládám, že na náš server nechodí jen samí lenoši, ale lidi, kteří dokáží přidat ruku k dílu a pomoci naší přírodě. Třeba vysázet pár stromků, nebo zlikvidovat černou skládku. Práce je dost a dost, ale myslím, že bychom to při našem setkání také mohli zvládnout. Co říkáte? Setkání s Vámi, příznivci našeho serveru není zdaleka jedinou věcí, kterou pro Vás chystáme.

Máte doma mazlíčka, který Vám právě přivedl na svět mláďata? Už nyní je můžete pomocí inzerátu svěřit lidem, kteří se o ně určitě dobře postarají. Stačí nám poslat text vašeho inzerátu, kontakty a třeba fotečku vašich miláčků. My se už postaráme o zveřejnění. Inzeráty nemusejí obsahovat pouze nabídku mláďat, ale také poptávku po nich, nebo něco úplně jiného souvisejícího tématicky s naším serverem. Za jistých podmínek může jít i firemní nabídky týkající se například likvidace odpadů, úpravy vody, poradenství a podobně.

Kolik si myslíte, že má naše země chráněných krajinných oblastí? Dozvíte se to z právě připravované databáze všech chráněných území u nás. Od těch maloplošných počínaje a národními parky konče.

I pro vás školou povinné připravujeme zajímavé novinky. Jedná se o sekci určenou především Vám, žákům a studentům. Budete zde mít možnost vybrat si školu a obor s přírodovědným zaměřením. Počítáme i s recenzemi kvality těchto škol od stávajících studentů. Možností výběru škol je velká spousta, jak na středních tak i vysokých školách. Pomůžeme Vám také s publikací Vašich diplomových, seminárních i jiných zajímavých prací, třeba pro biologickou olympiadu. Nebo se chcete podělit o své pečlivě vypracované maturitní otázky z přírodovědných předmětů? Už nyní nám je můžete zasílat na náš email info@priroda.cz a my je na našem serveru zanedlouho zveřejníme.

Prostě, plánu je hodně. Kromě toho všeho výše zmíněného chceme také publikovat zajímavé články minimálně s takovou frekvencí, jako doposud. Proto také stále sháníme nové spolupracovníky - redaktory ochotné věnovat tomuto ambicióznímu projektu trochu ze svého času a energie.autor:
datum vydání:
10. března 2004


Diskuze k článku „Co nás na PŘÍRODA.cz čeká?“ 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!