'Pomož přírodě, sbírej víčka' - akce pořádaná sdružením Zelená cesta

autor: občanské sdružení Zelená Cesta
Neziskové občanské sdružení Zelená Cesta Naděje pořádá od ledna 2005 akci 'Pomož přírodě, sbírej víčka', která je zaměřena na mateřské školy, základní školy a společnosti zpracovávající plasty jako na partnery, kteří svou činností v tomto projektu podpoří neziskové aktivity tohoto občanského sdružení.

Do soutěže se zapojilo přes tři a půl tisíce dětí z patnácti mateřských a základních škol a jednoho domu dětí a mládeže. Zatím se podařilo nasbírat více než 600 kg víček.

Na konci školního roku (červen 2005) budou vyhlášeny výsledky, tři nejúspěšnější základní a mateřské školy budou odměněny věcnou cenou, která bude spojená s možností využít pomoci dobrovolníků ze sdružení Zelená Cesta Naděje k různým činnostem, které by zlepšily prostředí v němž děti vyrůstají.

Akce vyhlášením výsledků neskončí, děti mohou ve svém úsilí pokračovat i během prázdnin, akce je pojata jako celoroční, z tohoto důvodu bude pro mateřské a základní školy na začátku září 2005 vyhlášen automaticky druhý ročník. Bude zde možnost i pro další školy se do akce přihlásit. Máte-li zájem se naší akce zúčastnit, neváhejte a podívejte se na naše stránky www.zelenacestanadeje.cz, kde najdete bližší informace o akci a kontakty na nás.
autor:
občanské sdružení Zelená Cesta

datum vydání:
26. února 2005


Diskuze k článku „'Pomož přírodě, sbírej víčka' - akce pořádaná sdružením Zelená cesta“ 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2022 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.