Festival EKOFILM se představí v Karlových Varech

autor: Ministerstvo životního prostředí
Mezinárodní filmový festival o životním prostředí, přírodním, a kulturním dědictví Ekofilm 2005 se představí na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech.

Návštěvníci festivalu se mohou setkat s organizátory Ekofilmu a získat nejnovější informace o přípravách letošního ročníku, programu a hostech festivalu, počtu přihlášených filmů a práci výběrové komise v úterý 5. července od 12:00 do 14:00 v hotelu Thermal (sál A).

Hostem odpoledne Ekofilmu 2005 bude známý režisér Steve Lichtag, který zde představí svůj nejnovější film Tanec modrých andělů i ukázky své starší tvorby z podmořského světa (Carcharias - Velký Bílý, Ošklivá kráska muréna, Soumrak rybích pastí, Cesta do langustího ráje), kterou úspěšně reprezentoval festival Ekofilm na soutěžních přehlídkách ECOmove International. Lichtagovy filmy byly oceněny i na řadě dalších festivalů dokumentárních filmů.

Poznámky:
[1] 31. ročník mezinárodního filmového festivalu Ekofilm se bude konat od 3. do 9. října v Českých Budějovicích a Českém Krumlově. Vyhlašovatelem festivalu je Ministerstvo životního prostředí, Jihočeský kraj, města Český Krumlov a České Budějovice. Organizátorem festivalu je agentura AUVIEX.

[2] ECOmove International je Mezinárodní sdružení festivalů o životním prostředí se sídlem v Berlíně

Další informace:
www.ekofilm.cz
www.ecomove.de
www.comfact.cz
www.kviff.com
www.auviex.czautor:
datum vydání:
30. června 2005


Diskuze k článku „Festival EKOFILM se představí v Karlových Varech“ 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru