Odhalení - novinky 8

autor: Lenka Kadlíková
Finále Odhalených se blíží, ještě devět dní...


Co se dělo v pavilonu

Silvestrovské mecheche v pavilonu
Silvestra si asi nejvíce užil Richard, Kamba a Schinda. V minulých novinkách jsme avizovali, že Kamba ma přijít do říje. Všichni očekávali, že se tak stane již na Vánoce, ale ono se tak stalo o týden později. První spáření trvalo pouze několik vteřin a bylo ukryto před zraky kamer. Nebylo však ten den poslední. Krom Kamby tu byla v říji ještě Schinda. Richard stíhal obě. Je tedy možné, že očekávaný den D by mohl v létě vyjít. Uvidíme. Krom Richarda má Kamba ale ještě jednu lásku - svého ošetřovatele Marka. :-) Více na Stránkách Odhalení.

Hlasování

Finálová otázka zní: Kdo získá 12 melounů?

Své hlasy posílejte na číslo 9033306 SMS ve tvaru:
Pro Richarda: HRA GR A
Pro Kijivu: HRA GR B
Pro Shindu HRA GR C
Pro Kambu HRA GR D

Z každé zaslané SMS účastník soutěže přispěje na záchranu goril ve volné přírodě a navíc má možnost získat tričko se speciálním znakem Odhalení.

Další informace

Nominace na 12 melounů proběhly - kdo je tedy získá?
Finále naší trochu jiné reality show Odhalení je doslova na spadnutí. Již brzy dostane jedna z goril v pražské zoo jedinečnou výhru dvanáct melounů. O tom, která to bude, rozhodnou pouze diváci a posluchači trochu jiné reality show Odhalení tím, že svému oblíbenci či oblíbenkyni zašlou co nejvíce sms zpráv.

V tomto týdnu jsme představili všechny soutěžící a jejich obhájce. Richarda obhajoval Tomáš Töpfer, protože ho osobně zná a měl možnost se s ním setkat tváří v tvář, i když mezi nimi byla pro jistotu mříž. Podle něj je Richard králem skupiny. A proč by měl Richard dostat těch dvanáct melounů? Protože kdo se dívá na gorily a pozoruje jejich život, tak ten ví, že polygamie s nadvládou samce je zcela přirozená. Že vůdčí samec je vůdcem rodiny. Proto by všichni muži měli dát hlas Richardovi.

Kijivu obhajuje herečka Simona Stašová, pro kterou je ctí podpořit tuto samičku, aby vyhrála dvanáct melounů. A proč zrovna Kijivu? Protože je vynikající a vzorná matka, je to první gorilí matka v zoologické zahradě v Česku. Je také kreativní a výborná herečka. Simona Stašová je prostě přesvědčená, že je to právě Kijivu, kdo by si zasloužil vyhrát dvanáct melounů.

Shindu si za svou oblíbenkyni vybrala herečka Lucie Vondráčková. Shinda si přeje mít miminko, ale nemůže. Proto je smutná. A protože ho mít nemůže, tak tloustne. Svůj smutek řeší přejídáním. Tím se uzavírá začarovaný kruh. Čím je tlustší, tím menší je šance, že se v jejím těle najde hormonální tělísko, který tam člověk nasadil, aby ji paradoxně chránil. Tím, že pro Shindu budeme hlasovat, nehlasujeme jenom pro ni, hlasujeme pro pokračování rodu. Přesně pro to si to zaslouží. A musí vyhrát.

Daniel Nekonečný se stal obhájcem naší poslední soutěžící - samice Kamby. Pro něj je vítězem bezkonkurenčně Kamba. Kdo jiný si zaslouží naše sympatie, než právě Kamba? Ta vnesla řád do chaosu, který vládl v tlupě Richarda. Postavila všechny do latě, respektuje mateřství Kijivu a nakonec nechala vládnout Richarda. Sama se mu podvolila, aby mu přinesla potomka. Kamba je geneticky nejcennější, protože jako jediná pochází z volné přírody. A jelikož na Nový rok ji Richard obšťastnil, můžeme čekat geneticky vzácná gorilátka. A pokud náhodou ne, tak jako na Nový rok, tak každý den ji bude Richard znovu a znovu obšťastňovat po celý rok, takže můžeme se těšit na krásný gorilí rod. A díky komu? Díky Kambě. Takže vivat Kamba!

Už máte jasno? Tak jdeme na to! Jdeme do finále! Ještě 9 dnů a budeme znát vítěze!

Sledujte gorilyautor:
datum vydání:
6. ledna 2006


Diskuze k článku „Odhalení - novinky 8“ 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru