Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Adresář: NABOSO o.s.

Občanské sdružení NABOSO si klade za cíl sdružovat mladé lidi s láskou k cestování, turistice, jízdě na kole a k dalším sportům a to vše s láskou k přírodě.. O.s. NABOSO sdružuje lidi, kteří ve své volné chvíli rádi objevují krásy přírody nejen naší malé země, ale i o kousek dál u našich sousedů, lidi, kteří rádi šlápnou do pedálu a projedou se krajinou, lidí, kteří se umějí chovat v přírodě a k přírodě.Naboso je občanské sdružení, jehož cílem je vytvářet produkty měkkého turismu pro své členy a zanechávat v nich dlouhotrvající příjemné pocity z cestování, sportu a turistiky.Členové o.s. NABOSO se též budou mohou vzdělávat v oblasti ekologického cestovního ruchu z materiálů, které o.s. NABOSO získává. Do budoucna je cílem sdružení možnost nabídnutí svým členům i účast na seminářích a přednáškách týkajících se cestovního ruchu a ekoturistiky a měkkého turismu. Více informací včetně možnosti bezplatného přihlášení do o.s. lze získat na www.naboso.org.


provozovatel: NABOSO o.s.
adresa: Nálepkova 30b, Brno
telefon: 736 112 538
email: pavel@naboso.org
internet: www.naboso.org

zařazeno v kategorii adresáře: organizaceDalší publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2021 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.