Adresář: Psí hotel Kotrčův Mlýn, Malý Jeníkov

Krásné prostředí české Kanady. Celodenní péče profesionálních, vyskoškolsky vzdělaných a zkušených kynologů, dlouhé vycházky do přírody 3x denně. Samozřejmostí je i veterinální dohled. Ubytování v domě nebo ve venkovních kotcích. Krmení - granule, konzervy nebo dle přání majitele pejska. Po dohodě s majitelem přijímáme i hárájící se fenky nebo fenku se štěňaty.

Pejskům nabízíme nejen lásku, péči a pohodlí, ale také výcvik či sportovní i společenské vyžití. Majitelům nabízíme poradenskou a výcvikovou činnost společně s jejich pejskem a možnost každodenního zasílání fotografie mailem, aby se přesvědčili, že jejich miláček se má výborně.

Ve své praxi využíváme cenné zkušenosti z naší chovatelské stanice beauceronů a německých ovčáků a socializační a výchovné postupy, které se nám osvědčily při citlivé a laskavé nápravě problémového chování pejsků z útulku.

Venkovní a vnitřní ubytování - viz fotoalbum

Cena za ubytování:

Malá plemena 50 Kč za den

Střední plemena 65 Kč za den

Obří plemena 80 Kč za den

Na přání majitele provádíme i individuální výcvik pejska 2krát hodina denně


provozovatel: Lea Čechová
adresa: Malý Jeníkov 8, 378 53 Strmilov okr. Jindřichův Hradec
telefon: +420 607 221 907; +420 606 856 483
email: utulekjenikov@seznam.cz
internet: http://www.psi-hotel.estranky.cz

zařazeno v kategorii adresáře: soukromé stránkyDalší publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2023 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.