Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Adresář: Záchranná stanice Kladno - Čabárna

Hlavním úkolem stanice je pomáhat zraněným či jinak postiženým živočichům. Za zraněným živočichem vyjíždějí pracovníci stanice do terénu nebo ho lidé přinesou přímo na stanici. Každé odchycené i přinesené zvíře je třeba pečlivě prohlédnout a určit další postup. Někdy postačí drobné ošetření, umístění do klidu a podávání posilujících a vyživujících léků. Je-li zranění vážnějšího charakteru následuje návštěva veterináře. Podaří-li se živočicha zcela vyléčit, vypouštíme jej co nejdříve zpět do přírody. Zůstane-li však nějakým způsobem handicapován, stráví většinou zbytek života v zajetí.


provozovatel: AVES
adresa: Ukrajinská 2226 Kladno 272 02
telefon: 602 336 014, 723 468 462
email: zachr.stanice@seznam.cz
internet: www.volny.cz/zachr.stanice

zařazeno v kategorii adresáře: záchranné staniceDalší publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2021 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.