Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Adresář: PRO-BIO regionální centrum Krkonoše a Podkrkonoše o.s.

Pobočka Svazu ekologických zemědělců. Sdružuje zemědělce, zpracovatelské a obchodní organizace, spotřebitele, školy a podniky služeb orientující se na ekologické zemědělství a uplatnění jeho produktů zejména v okresech Semily, Jablonec nad Nisou, Trutnov, Náchod, Jičín a Hradec Králové, Nymburk a Mladá Boleslav. Centrum je otevřeno a přístupno nejen zemědělcům a zpracovatelům, ale všem příznivcům ekologického zemědělství, zdravého životního stylu a udržitelného rozvoje. Poskytuje komplexní služby počínaje pomocí s přechodem na ekologický systém hospodaření, přes pomoc při řešení odborných i administrativních problémů, až po podporu prodeje, propagaci bioproduktů, vzdělávání a zastupování zájmů vůči kontrolní organizaci či státním orgánům.


provozovatel: PRO-BIO regionální centrum Krkonoše a Podkrkonoší o.s.
adresa: 512 36 Horní Branná 117
telefon: +420 605 168 608
email: pro-biokrkonose@volny.cz
internet: http://www.pro-biokrkonose.eu

zařazeno v kategorii adresáře: organizaceDalší publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2021 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.