Příroda verze 2.0

autor: redakce Příroda.cz
Nový vzhled a nové funkce, tak se dá shrnout dlouho slibovaná modernizace Přírody. Prohlédněte si naše stránky co se všechno změnilo.

Příroda funguje již od roku 2004 a za celou dobu až do dnes běžela stále ve stejném designu. To se dnes konečně změnilo a upřímně doufáme že k lepšímu. Rozhlédně te se kolem, snad se Vám tu bude líbit.

Nejde ale jen o pouhou změnu vzhledu, radikální změnou prošlo především naše diskuzní fórum které nyní nově využívá oblíbený systém PhpBB. Fórum můžete najít na adrese forum.priroda.cz nebo na něj můžete prokliknout přímo z horního menu. Nové fórum má řadu příjemných funkcí které starému systému chyběly a proto doufáme že zde budete debatovat minimálně stejně aktivně jako doposud.

Nových funkcí má modernizovaná Příroda více, ale není potřeba je tu všechny vyjmenovávat. Kromě změny vzhledu pracujeme i na obsahu - o tom ale zase někdy příště :-)autor:
redakce Příroda.cz
email: info@priroda.cz

datum vydání:
3. července 2011


Diskuze k článku „Příroda verze 2.0“ 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2023 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.