Ekofilm 2011 začíná

autor: Ministerstvo životního prostředí
Tisková zpráva: 03.10.2011 Mezinárodní filmový festival o životním prostředí, přírodním a kulturním dědictví Ekofilm dnes (3. října 2011) začíná v Českých Budějovicích, zítra se přidává program v Třeboni a posléze se Ekofilm přestěhuje na závěrečný víkend do Českého Krumlova.

Zahájení festivalu Zahájení festivalu proběhne na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích. Už od 14:00 poběží program pro rodiče s dětmi, v 16:00 bude odstartována cyklojízda na Hlubokou n.Vlt. a zpět, v 18:00 uvede Jaroslav Dušek koncert skupiny The Tap Tap a ve 20.30 proběhne zahájení promítání festivalu v kině Kotva, a to zvláštním uvedením filmu Yanna Arthuse Bertranda O lesech a lidech, který vytvořil pro OSN jako oficiální film pro Mezinárodní rok lesů. Koncertovat budou Swing Trio Avalon a Jakub Šafr. Odpoledního programu se zúčastní také ministr životního prostředí Tomáš Chalupa.

Kompletní program festivalu najdete zde
Katalog festivalových filmů je k dispozici zde

Slavnostní zakončení proběhne v sobotu 8. 10 od 19:30 v Městském divadle, kde festival také promítne v neděli 9.10. od 9:00 do cca 13:00 i kolekci vítězných filmů. Festival vyhlásilo Ministerstvo životního prostředí ČR. Organizátorem festivalu je občanské sdružení Ekofilm. Další informace najdete na www.ekofilm.cz. Vstup na akci je opět zdarma.autor:
datum vydání:
3. října 2011


Diskuze k článku „Ekofilm 2011 začíná“ 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!