Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Ekofilm 2011 začíná

autor: Ministerstvo životního prostředí
Tisková zpráva: 03.10.2011 Mezinárodní filmový festival o životním prostředí, přírodním a kulturním dědictví Ekofilm dnes (3. října 2011) začíná v Českých Budějovicích, zítra se přidává program v Třeboni a posléze se Ekofilm přestěhuje na závěrečný víkend do Českého Krumlova.

Zahájení festivalu Zahájení festivalu proběhne na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích. Už od 14:00 poběží program pro rodiče s dětmi, v 16:00 bude odstartována cyklojízda na Hlubokou n.Vlt. a zpět, v 18:00 uvede Jaroslav Dušek koncert skupiny The Tap Tap a ve 20.30 proběhne zahájení promítání festivalu v kině Kotva, a to zvláštním uvedením filmu Yanna Arthuse Bertranda O lesech a lidech, který vytvořil pro OSN jako oficiální film pro Mezinárodní rok lesů. Koncertovat budou Swing Trio Avalon a Jakub Šafr. Odpoledního programu se zúčastní také ministr životního prostředí Tomáš Chalupa.

Kompletní program festivalu najdete zde
Katalog festivalových filmů je k dispozici zde

Slavnostní zakončení proběhne v sobotu 8. 10 od 19:30 v Městském divadle, kde festival také promítne v neděli 9.10. od 9:00 do cca 13:00 i kolekci vítězných filmů. Festival vyhlásilo Ministerstvo životního prostředí ČR. Organizátorem festivalu je občanské sdružení Ekofilm. Další informace najdete na www.ekofilm.cz. Vstup na akci je opět zdarma.

autor:
Ministerstvo životního prostředí
email: info@mzp.cz
www stránky: http://www.mzp.cz

datum vydání:
3. října 2011


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Debata k článku Ekofilm 2011 začíná


Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2020 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.

 Naše další projekty: