Navrhněte, jak se bude jmenovat nové krkonošské ekocentrum

autor: Mgr. Radek Drahný
Až ve Vrchlabí definitivně za pár měsíců sejde sníh a přiblíží se jaro, začne naostro stavba Krkonošského centra environmentálního vzdělávání (KCEV) v sousedství administrativní budovy Správy KRNAP. Rádi bychom přizvali všechny, kdo mají zájem, aby navrhli jeho budoucí název.

"KCEV je užitečná pracovní zkratka, ale jako název budoucího střediska environmentálního vzdělávání to moc funkční není," říká náměstek ředitele Správy KRNAP Jakub Kašpar. "Proto hledáme centru název, který bude výstižný, mít vztah k tématu ekologické výchovy, bude se lidem líbit, ponese nějaký příběh...," dodává náměstek Kašpar.

"Přizvali jsme k vymýšlení budoucího názvu pro KCEV všechny naše kolegy a první náměty se už scházejí. Kdo ví, u koho se ale skrývá ten nejlepší nápad. Proto chceme požádat i veřejnost z Krkonoš i odjinud, aby přispěla, má-li zájem, svojí ‚troškou do mlýna'," vysvětluje ředitel Správy KRNAP Jan Hřebačka, proč chce národní park do hledání názvu svého budoucího ekocentra zapojit i veřejnost.

Návrhy názvu pro KCEV, které by měly obsahovat i odůvodnění volby daného názvu, můžete adresovat až do 29. února 2012 na mail jkaspar@krnap.cz.autor:
datum vydání:
13. ledna 2012


Diskuze k článku „Navrhněte, jak se bude jmenovat nové krkonošské ekocentrum“ 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!