Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Kam na dovolenou? Najděte si ubytování Beskydy s wellness a je rozhodnuto

článek je inzerce, nejde o odborný text
Beskydy, hory na pomezí s Polskem a se Slovenskem, patří mezi nejkrásnější kouty České republiky. Nabízí možnosti pro zimní i letní dovolenou.

Zatímco v zimě v Beskydech využijete hezká lyžařská střediska, léto je ideální pro turistiku i cykloturistiku. Užít si zde máte možnost i dobré wellness, což je dnes pro řadu rodin ideální forma, jak trávit dovolenou. Na rozdíl třeba od lázní si ji totiž umí užít dospělí i děti. Rezervujte si ubytování ve wellness hotelu v Beskydech – v Hotelu pod Kyčmolem.

Rodinný Hotel pod Kyčmolem nabízí více než jen ubytování v srdci Beskyd

Hotel pod Kyčmolem se nachází v malebné části Beskyd nazývané Těšínské Beskydy, někdy též Slezské Beskydy. Leží na vnější části Západních Karpat a pohoří se rozprostírá na území České republiky i Polska a sousedí přímo se Slovenskem. Jedním ze zajímavých míst je Trojmezí na Hrčavě, což je místo kde se setkávají hranice třech států – Polska, ČR a Slovenska.

Hotel pod Kyčmolem se nachází necelých 30 km od Trojmezí směrem na jih, blízko slovenských hranic, přímo u lesa v chráněné krajinné oblasti Beskyd. V nejbližším okolí horského hotelu najdete Národní přírodní rezervaci Mionší. Jde o jeden z největších pralesů v České republice a přírodní rezervace zde byla vyhlášena již v roce 1933.

TIP: Ubytování Beskydy – podívejte se na skvělé balíčky pro ubytování ve wellness Hotelu pod Kyčmolem.


Wellness i pobavení pro děti

Přijďte si užít letní turistiku či cykloturistiku a v zimě lyžování. To však není vše. I kdybyste zůstali jenom v hotelu, určitě se nebudete nudit. Jde totiž o plnohodnotný wellness hotel v Beskydech s velkým vyhřívaným bazénem 14×7 m, s vířivkou, finskou saunou, 60 °C teplou bio saunou i s parní saunou. Nechybí solárium, Kneippův chodník a pivní lázně. Hotel má vlastní minipivovar. K dispozici jsou dvě dráhy pro bowling i ping pong. Hotel je ideální i pro ubytování s dětmi. Pro ty je zde dětské hřiště, dětský koutek a taktéž promítání pohádek. Hotel má vlastní kolárnu a lyžárnu.

Ubytování pro páry i rodiny

Samozřejmostí hotelu je skvěle vybavené ubytování ve dvou, troj až čtyřlůžkových pokojích s vlastní toaletou a koupelnou. K dispozici jsou též apartmány. Každý pokoj má zdarma Wi-Fi i velkoplošnou LCD televizi. Pokoje mají zajištěno soukromí odhlučněnými dveřmi.

Další tipy na dovolenou: Na dovolenou můžete jet také do Jeseníků nebo na Vysočinu.





Článek je INZERCE, nejde o odborný text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.priroda.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

autor:
REKLAMA

datum vydání:
23. března 2021


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru




Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2022 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.