Kam na dovolenou? Najděte si ubytování Beskydy s wellness a je rozhodnuto

článek je inzerce, nejde o odborný text
Beskydy, hory na pomezí s Polskem a se Slovenskem, patří mezi nejkrásnější kouty České republiky. Nabízí možnosti pro zimní i letní dovolenou.

Zatímco v zimě v Beskydech využijete hezká lyžařská střediska, léto je ideální pro turistiku i cykloturistiku. Užít si zde máte možnost i dobré wellness, což je dnes pro řadu rodin ideální forma, jak trávit dovolenou. Na rozdíl třeba od lázní si ji totiž umí užít dospělí i děti. Rezervujte si ubytování ve wellness hotelu v Beskydech – v Hotelu pod Kyčmolem.

Rodinný Hotel pod Kyčmolem nabízí více než jen ubytování v srdci Beskyd

Hotel pod Kyčmolem se nachází v malebné části Beskyd nazývané Těšínské Beskydy, někdy též Slezské Beskydy. Leží na vnější části Západních Karpat a pohoří se rozprostírá na území České republiky i Polska a sousedí přímo se Slovenskem. Jedním ze zajímavých míst je Trojmezí na Hrčavě, což je místo kde se setkávají hranice třech států – Polska, ČR a Slovenska.

Hotel pod Kyčmolem se nachází necelých 30 km od Trojmezí směrem na jih, blízko slovenských hranic, přímo u lesa v chráněné krajinné oblasti Beskyd. V nejbližším okolí horského hotelu najdete Národní přírodní rezervaci Mionší. Jde o jeden z největších pralesů v České republice a přírodní rezervace zde byla vyhlášena již v roce 1933.

TIP: Ubytování Beskydy – podívejte se na skvělé balíčky pro ubytování ve wellness Hotelu pod Kyčmolem.


Wellness i pobavení pro děti

Přijďte si užít letní turistiku či cykloturistiku a v zimě lyžování. To však není vše. I kdybyste zůstali jenom v hotelu, určitě se nebudete nudit. Jde totiž o plnohodnotný wellness hotel v Beskydech s velkým vyhřívaným bazénem 14×7 m, s vířivkou, finskou saunou, 60 °C teplou bio saunou i s parní saunou. Nechybí solárium, Kneippův chodník a pivní lázně. Hotel má vlastní minipivovar. K dispozici jsou dvě dráhy pro bowling i ping pong. Hotel je ideální i pro ubytování s dětmi. Pro ty je zde dětské hřiště, dětský koutek a taktéž promítání pohádek. Hotel má vlastní kolárnu a lyžárnu.

Ubytování pro páry i rodiny

Samozřejmostí hotelu je skvěle vybavené ubytování ve dvou, troj až čtyřlůžkových pokojích s vlastní toaletou a koupelnou. K dispozici jsou též apartmány. Každý pokoj má zdarma Wi-Fi i velkoplošnou LCD televizi. Pokoje mají zajištěno soukromí odhlučněnými dveřmi.

Další tipy na dovolenou: Na dovolenou můžete jet také do Jeseníků nebo na Vysočinu.Článek je INZERCE, nejde o odborný text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.priroda.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

autor:
datum vydání:
23. března 2021


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!