Tipy na 3 svítilny pro milovníky outdooru

článek je inzerce, nejde o odborný text
Do situací, kdy je potřeba si posvítit, se dostává každý milovník outdooru. Sem tam se zapomenete a vracíte se domů za tmy, někdy nestihnete najít místo na stan před setměním. Pak poslouží dobrá čelovka nebo svítilna.

Dnes se společně podíváme na tři svítilny, které stojí za zvážení, pokud přemýšlíte o spolehlivém zdroji světla.

Vodotěsná svítilna NEBO Redline Blast RC

Potřebujete světlo do každých podmínek? Deště ani svícení pod vodou se nemusíte bát se svítilnou Redline Blast RC. Má certifikaci IPX7, takže odolá vodě i nárazům, tělo má vyrobené z anodizovaného leteckého hliníku. Tato voděodolná svítilna dosvítí až 261 metrů.

Na nejvyšší výkon má svítivost 3200 lm, vydrží 2 h. Na nízkou svítivost (32 lm) svítí 50 hodin. Nabíjí se přes USB port a dá se používat i jako power banka pro telefon.

Silná svítilna NEBO Newton

Přijde vám zbytečné připlácet za IPX7? Dalším typem stojícím za zvážení je silná svítilna Newton 1500. Nabízí 4 světelné režimy, na nejvyšších 1500 lm zvládne svítit 2 h.

Má odolnost IP67, což znamená odolnost do 1 m pod vodou. Tělo je vyrobené z eloxovaného hliníku, funguje na 6 baterií AA. Váží jen 450 g. Oproti výše zmíněné je cena téměř poloviční.

Magnetická NEBO Franklin Slide

Svítilna Franklin Slide má v nejvyšším režimu svítivost 500 lm, zvládne svítit 2,5 hodiny. Nabídne celkem 7 světelných režimů včetně vysokého pracovního světla a nízkého pracovního světla, umí také červené světlo.

Specifikem této svítilny je, že je magnetická, tudíž ji můžete připevnit k magnetickému povrchu a v klidu využívat obě ruce. Tato magnetická svítilna je voděodolná díky specifikaci IPX4, tělo je vyrobené z eloxovaného leteckého hliníku. Praktická je zatahovací spona na opasek či kapsu. Váží 230 g.

Svítilny značky NEBO jsou sázkou na jistotu za dobrou cenu. Stačí si jen vybrat to, co přesně vyhovuje vašim potřebám.Článek je INZERCE, nejde o odborný text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.priroda.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

autor:
datum vydání:
2. prosince 2022


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!