Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Ukrajinské kočky jsou už v českém útulku. Chcete jim pomoci?

autor: Nikol Burešová
Válkou nejsou ohrožení jen lidé, ale také zvířata, která jsou na lidech plně závislá. Chcete pomoci organizaci Pet Heroes z.s., která z válečné Ukrajiny dovezla řadu koček v nouzi?


Hranice s Ukrajinou nepřekračují jenom lidé, útulek v Lanškrouně přijal deset koček

Organizace Pet Heroes z.s. převzala v ukrajinském městě Užhorod deset koček v nouzi a převezla je až do českého útulku „Pet Heroes Lanškroun“ v Lanškrouně.

Všechny kočky podstoupily veterinární prohlídku a domluvil se očkovací plán. Důležitá je především prevence proti zavlečení vztekliny, proto musí kočky zůstat v karanténě.

Vypadá to, že neutrpěly velkou psychickou újmu a brzy se z příšerného zážitku vzpamatují. Pokud se nevyskytnou žádné problémy, nové domovy by mohly začít hledat už za měsíc.

V lanškrounském útulku je momentálně 33 zvířat. Největší potřebou jsou teď lékařské rukavice, inkontinenční podložky, dezinfekce, hrudkující podestýlky a granule pro kočky značky Fitmin nebo Calibra.

Materiální pomoc je možné zaslat na adresu:

Renata Kristková
Dobrovského 601
563 01 Lanškroun
724 813 222
web: Pet Heroes.cz


O Pet Heroes z.s.:
Již téměř deset let pomáháme týraným, handicapovaným, opuštěným a toulavým psům a kočkám v nouzi. Zabýváme se jak přímou péčí, tak systémovými trvalými změnami a osvětou. Zvířata jsou pro nás přátelé, parťáci a jejich utrpení nám není lhostejné. Chceme pro ně lepší svět. Mezi naše projekty patří Handipet Rescue, Štěně v nouzi, útulek Pet Heroes Lanškroun nebo například Nekupuj, adoptuj.

autor:
Nikol Burešová

datum vydání:
10. března 2022


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2022 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.