Nový pořad české televize "Psí život"

autor: Michaela Nováková
Na obrazovkách České televize se od ledna 2008 objeví nový pořad Psí život. Jedná se o týdenní půlhodinový pořad, jehož smyslem je nalézt nový domov pro psy, o které se jejich majitelé z nějakého vážného důvodu nemůžou starat. V každém díle sledujeme příběh jednoho pejska, se kterým se jeho nešťastný majitel musí rozloučit a kterému s naší pomocí hledá nový spokojený domov.

Pro většinu z nás je pes členem rodiny. Co se ale stane, když už se o svého miláčka nemůžeme postarat? Musíme se náhle odstěhovat, někdo z rodiny dostane alergii nebo jsme v jiné těžké situaci a nezbývá nic jiného, než dát pejska pryč. Pořad Psí život chce pomoci tyto nešťastné situace vyřešit.

Znáte někoho, kdo se ocitl v takto bezvýchodné situaci? Budeme rádi, když nám o něm dáte co nejdříve vědět. Prostřednictvím našeho pořadu si nešťastný majitel bude moci vybrat pro svého psa co nejvhodnějšího páníčka.

Zároveň Vás prosíme o informace o hodných a zodpovědných lidech, kteří by poskytli takovým pejskům nový šťastný domov.

Nový pořad Psí život nenahrazuje dosud vysílaný pořad "Chcete mě?" Tento pořad bude vysílán beze změny dále ve stejném čase.

Pořad Psí život byl pod názvem "Můj nejlepší přítel" velice úspěšně vysílán ve Finsku a ve Španělsku.autor:
Michaela Nováková
email: michaela.novakova@strixtv.cz
Reportérka pořadu Psí život

datum vydání:
18. října 2007


Diskuze k článku „Nový pořad české televize "Psí život"“ 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!