Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Letní olympiáda v Londýně: pět stadionů. které dokazují, že nám planeta není jedno!

autor: Lenka Kadlíková
Pět stadionů, pět zdařilých architektonických i technických řešení. Najdete tu recyklované materiály, systémy po úspory energií i zdrojů vody. Vybrali jsme pět povedených stánků sportu, kde se reprezentanti z celého světa utkali o medaile.

Vítejte v Londýně! Na evropskou metropoli a centrum olympijského dění byl upřený pohled celého světa. Dlouhé přípravy a náročná organizace před dvěma týdny vyvrcholily. Za pozlátkem vrcholového sportu a rozdávání medailí ale stojí roky velkých příprav a budování infrastruktury. Zajímá vás, zdali peníze, čas a energie vynaložené na přípravu letošní olympiády myslely i na zbytek planety? Vybrali jsme 5 staveb, za které se Londýn rozhodně nemusí stydět. Jsou udržitelné, působivé a dokazují, že ohled na životní prostředí hrál v Londýně významnou roli. Vítejte na LOH 2012!

Více na www.nazeleno.cz





autor:
Lenka Kadlíková
email: lenka@priroda.cz
www stránky: http://www.priroda.cz

datum vydání:
13. srpna 2012


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru




Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2022 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.