Září měsíc biopotravin

autor: Lenka Kadlíková
Nakupujete biopotraviny? A staly se opravdu součástí Vašeho každodenního života? Heslem letošního ročníku Měsíce biopotravin je „Držte se biokvality“.

Konzumací biopotravin nejen že chráníte své zdraví, ale také přispíváte k lepšímu životnímu prostředí a zdraví naší planety. Nákupem a spotřebou biopotravin můžete zpříjemnit život sobě a své rodině a také umožníte plnohodnotný život budoucím generacím. Proto se biokvalita vyplácí! Hlavní náplní Měsíce biopotravin jsou společenské akce, oslavy, jarmarky a dožínky, na kterých si můžete biopotraviny nakoupit a potkat farmáře, kteří biopotraviny pěstují. Mimo to na Vás čekají i soutěže s našimi partnery, každý všední den tak budete mít možnost vyhrát hodnotné ceny. Zapojte se i letos do dění kolem ekologického zemědělství a biopotravin a zažijte na vlastní kůži příjemnou atmosféru Měsíce biopotravin. Sledujte pravidelně náš web a dozvíte se více o kvalitních potravinách.

Více informcí a seznam akcí najdete na www.mesicbiopotravin.czautor:
Lenka Kadlíková
email: lenka@priroda.cz

datum vydání:
6. září 2012


Diskuze k článku „Září měsíc biopotravin“ 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2023 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.