Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Září měsíc biopotravin

autor: Lenka Kadlíková
Nakupujete biopotraviny? A staly se opravdu součástí Vašeho každodenního života? Heslem letošního ročníku Měsíce biopotravin je „Držte se biokvality“.

Konzumací biopotravin nejen že chráníte své zdraví, ale také přispíváte k lepšímu životnímu prostředí a zdraví naší planety. Nákupem a spotřebou biopotravin můžete zpříjemnit život sobě a své rodině a také umožníte plnohodnotný život budoucím generacím. Proto se biokvalita vyplácí! Hlavní náplní Měsíce biopotravin jsou společenské akce, oslavy, jarmarky a dožínky, na kterých si můžete biopotraviny nakoupit a potkat farmáře, kteří biopotraviny pěstují. Mimo to na Vás čekají i soutěže s našimi partnery, každý všední den tak budete mít možnost vyhrát hodnotné ceny. Zapojte se i letos do dění kolem ekologického zemědělství a biopotravin a zažijte na vlastní kůži příjemnou atmosféru Měsíce biopotravin. Sledujte pravidelně náš web a dozvíte se více o kvalitních potravinách.

Více informcí a seznam akcí najdete na www.mesicbiopotravin.cz

autor:
Lenka Kadlíková
email: lenka@priroda.cz
www stránky: http://www.priroda.cz

datum vydání:
6. září 2012


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2022 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.