Podrobný pohled na vybraná česká i zahraniční krmiva pro psy

Pokud máte psa, jistě pro něj chcete jen to nejlepší. Krmiv však existuje tolik druhů, že je poměrně obtížné se v nich vyznat. Proto vám možná přijde vhod, když se na některá z nich podíváme detailněji.

Není žádným tajemstvím, že láska prochází žaludkem. A platí to i v případě psů. Je třeba si uvědomit, že nekvalitní výživa se negativně odrazí na jejich vzhledu a zejména zdraví. Proto je velmi důležité, aby naši čtyřnozí kamarádi dostávali tu nejlepší možnou stravu – rozhodně se nevyplatí na ní šetřit!

Vybrat správné krmivo však pro laika může být docela náročné. Asi nejjednodušším řešením je nechat si něco doporučit od zkušenějších kynologů, kteří s touto problematikou mají dlouholeté zkušenosti. V nadcházejících odstavcích si proto představíme několik kvalitních českých a zahraničních krmiv, která se v poslední době těší velké oblibě profesionálních chovatelů a chválí je i řada veterinářů.

Calibra (ČR) – Calibra představuje hypoalergenní krmivo, nabízené ve dvou řadách (prémiová a superprémiová). Jde o mimořádně vhodné produkty pro všechny, jejichž psí mazlíčci jsou příliš citliví na některé složky potravy.

Brit Care (ČR) – i krmiva Brit Care jsou vyráběna z hypoalergenních surovin. V jejich složení navíc naleznete ingredience, které podporují funkci imunitního systému, zlepšují mentální schopnosti a mají pozitivní vliv na kardiovaskulární systém.

Brit Premium (ČR) – pokud nechcete, aby se váš pes potýkal s různými problémy způsobenými přílišným zatěžováním trávicího ústrojí, vyzkoušejte toto snadno stravitelné krmivo.

Taste of the Wild (USA) – krmiva Taste of the Wild obsahují vynikající maso ze zvířat jako jsou lososi, jehňata, bizoni atd. Samostatnou zmínku si zaslouží také skutečnost, že jsou prostá jakýchkoliv obilovin.

Závěrem dodejme, že podle odborníků rozhodně není vhodné kombinovat kupovaná krmiva se stravou připravovanou doma. Pokud si troufnete psovi „vařit“ sami, klidně můžete, ale v tom případě to dělejte důsledně!

Debata k článku 'Podrobný pohled na vybraná česká i zahraniční krmiva pro psy'
vytisknout článekNejste si jisti významem některého odborného termínu v článku? Zkuste se poradit s naším slovníkem.

ReklamaVyzkoušej své znalosti v našich testech


Poznávací test: Rychlost zvířat
Jak rychle se pohybuje toto zvíře?
možnost odpovědimožnost odpovědi
Dosavadní průměrná úspěšnost účastníků: 44%

Vyhledávání


Facebook

Tapety na plochu


tapeta Mladá kopřiva

Chcete nás podpořit?

Přidejte si na své stránky naši ikonu.
Příroda.cz - příroda, ekologie, životní prostředí, život
Návod naleznete zde.


© 2004 - 2017 PŘÍRODA.cz - registrace ISSN 1801-2787       další odkazy:
 • napište nám
 • vtipy o zvířatech
 • o nás

 • Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
  Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.   RSS kanál serveru www.Příroda.cz

  Naše další projekty:

  Zajímavé odkazy: Webhosting, Sousede.cz - Na Plachtě, Easy sharing PDF, Príma receptář, Naturway - přírodní cestou

  Chcete zde být také uvedeni? Kontaktujte nás.