Rubrika: PR ČLÁNKY

Na každé zahradě můžeme vytvořit dokonalý dětský ráj (PR): V dnešní uspěchané době často dostávají…
V dnešní uspěchané době často dostávají přednost povinnosti před relaxací a zábavou. Přitom ale každý z nás potřebuje vyvážit práci a odpočinek. Naše tělo i mysl se po náročném dni potřebují zregenerovat. Teprve pak se můžeme pustit do dalších psychicky či fyzicky náročných úkonů, aniž by nám hrozila zdravotní újma. A neměli bychom zapomínat, že toto pravidlo platí nejen pro dospělé, ale také pro děti.
Pořad Území velkých koček je parádní podívaná na lvy z nového pohledu (PR): Jaké zvíře se vám vybaví jako první, když se…

Pořad Území velkých koček je parádní podívaná na lvy z nového pohledu (PR)

30. prosinec 2019, Viasat Nature
Jaké zvíře se vám vybaví jako první, když se řekne Afrika? Ano, možná jste trochu ovlivnění nadpisem tohoto článku, ale většina lidí si Afriku automaticky spojí se lvy. Lvy jako králi džungle, ale také zranitelnými členy ekosystému, kteří bojují se suchem i nemocemi.
Dubai's Luxury Apartment Market: The Pros and Cons of Investing: Discover the advantages and disadvantages of…

Dubai's Luxury Apartment Market: The Pros and Cons of Investing

13. prosinec 2019, Emirates.estate
Discover the advantages and disadvantages of investing in Dubai's luxury apartment market. Read this article to make informed investment decisions.
Výkonná a bezporuchová zahradní technika? Jedině Husqvarna! (PR): Péče o rodinný dům a zahradu si žádá své.…

Výkonná a bezporuchová zahradní technika? Jedině Husqvarna! (PR)

12. prosinec 2019, Krapacek.cz
Péče o rodinný dům a zahradu si žádá své. Práce na nich téměř nikdy nekončí. Nezávisle na sezoně. Zahrádkářům ji sice usnadňuje sofistikovaná zahradní technika, ale i tak se zahrádkář prakticky v kteroukoliv sezonu musí pěkně otáčet.
Jak dlouho trvá montáž tepelného čerpadla? U varianty vzduch-voda 1-2 dny (PR): Téměř každý, kdo bydlí v rodinném domě, se…

Jak dlouho trvá montáž tepelného čerpadla? U varianty vzduch-voda 1-2 dny (PR)

3. prosinec 2019, Alpha-innotec.cz
Téměř každý, kdo bydlí v rodinném domě, se někdy zamýšlel nad tím, zda neexistuje levnější a lepší způsob vytápění. Mnohé lidi taková myšlenka přivedla na tepelná čerpadla. Do zjišťování bližších informací a realizace se jich však pouští jen málo. Tepelná čerpadla jsou pro většinu Čechů stále ještě trochu záhadou.
Dřevěné pelety: Ekonomické a ekologické palivo, které se vyplatí (PR): Zimní sezona právě začala a možná aktuálně…

Dřevěné pelety: Ekonomické a ekologické palivo, které se vyplatí (PR)

24. listopad 2019, Optimtop.cz
Zimní sezona právě začala a možná aktuálně řešíte způsob vytápění. Starší kotel už nemusí být funkční a při pohledu na fakturu se vám nejspíše protáčejí panenky. Z toho důvodu je zapotřebí vybrat kotel nový, který bude maximálně efektivní, ekonomický a také šetrný k přírodě.
Ovoce a zelenina, která podpoří vaši imunitu (PR): Jakmile po létě začnou podzimní plískanice,…

Ovoce a zelenina, která podpoří vaši imunitu (PR)

22. listopad 2019, Gastrofresh.cz
Jakmile po létě začnou podzimní plískanice, chladnější počasí nás nutí bojovat s nachlazením, virózami i bakteriovými infekcemi. Jen svetr, šála a čepice nás vždy ochránit nedokážou, proto je nutné zvýšit přísun ovoce a zeleniny.
Víte, jak a čím správně krmit králíka? (PR): Ať už máte doma zakrslého králíčka, nebo…

Víte, jak a čím správně krmit králíka? (PR)

19. listopad 2019, Energyshobby.cz
Ať už máte doma zakrslého králíčka, nebo chováte králíky venku v králíkárně, správná strava je naprostým základem. Konkrétní složení závisí na velikosti, stáří a chovnému účelu králíka. Některé faktory jsou však společné bez rozdílu. Přečtěte si shrnující článek vystihující optimální stravu pro králíky. Nechybí ani tip na kvalitní krmivo.
Nezavrhujte vytápění elektřinou (PR): Topení elektřinou si svého času mohla dovolit…

Nezavrhujte vytápění elektřinou (PR)

25. říjen 2019, K&V Thermo
Topení elektřinou si svého času mohla dovolit pouze hrstka vyvolených. Stačil jeden energeticky nevyhovující přímotop, a náklady na energie se vyšplhaly do částek, z nichž se nejednomu z nás protočily panenky. Tyto doby jsou ale dávno pryč. Energeticky náročné spotřebiče už na trhu téměř nenajdete. Snížit účty za energie ovšem můžete i po domluvě se svým energetickým distributorem.
Připravte vaši zahradu na podzimní sezónu (PR): Každý jistě touží po tom, aby mu exteriér domu…

Připravte vaši zahradu na podzimní sezónu (PR)

24. říjen 2019, Cenovyradar.cz
Každý jistě touží po tom, aby mu exteriér domu dělal neustálou radost. Z toho důvodu je třeba o něj pečovat i v podzimním a zimním období. Na jaře na vás pak nebude čekat tolik práce. Na co se zaměřit a jaké zahradní pomocníky si pořídit?
Listování: [ 1 ]  2 | 3 | 4 | 5 další
Celkem 8 stránek, zobrazit poslední stránku.