Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   obchod Bejvávalo.cz   •   magazín Příroda.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

 
 
 
 

Dřevěné pelety: Ekonomické a ekologické palivo, které se vyplatí (PR)

Zimní sezona právě začala a možná aktuálně řešíte způsob vytápění. Starší kotel už nemusí být funkční a při pohledu na fakturu se vám nejspíše protáčejí panenky. Z toho důvodu je zapotřebí vybrat kotel nový, který bude maximálně efektivní, ekonomický a také šetrný k přírodě.

Oheň - klikněte pro zobrazení detailuOheň, autor: Petr Kadlík, http://www.priroda.cz

Ano, ekologický aspekt by měl být u každého z nás na předních pozicích. I z toho důvodu se vyplatí vsadit všechno na dřevěné pelety. Tento typ paliva totiž veškeré požadavky na ekologii plní do puntíku. A nejen to…

Vysoká výhřevnost s minimem odpadu

U každého paliva se vyžaduje především maximální výhřevnost. Jinými slovy, malé množství topiva musí být schopno dát co nejvíce potřebného tepla.

Dřevěné pelety TOP ENplus A1, smrk - klikněte pro zobrazení detailuDřevěné pelety TOP ENplus A1, smrk Dřevěné pelety to bez problémů zvládnou. I malá hrst vytvoří při spalování maximální žár a ve výsledku teplo.

A popel z pelet? Je ho tak málo, že s ním budete mít minimální starosti. Navíc poslouží jako skvělé ekologické hnojivo na vaší zahradě.

Čistá práce zaručena

Někteří lidé mají z dřevěných pelet obavy, jelikož se jedná o tuhé palivo. Bojí se především neustálého přikládání a také toho, že si do domácnosti zanesou špínu a prach.

Obavy jsou samozřejmě liché. Dřevěné pelety jsou lisovány přirozeným způsobem bez chemických a jiných neekologických pojiv. I díky tomu se dočkáte čistého topení bez odpadávání kousků a prášení.

Kotle na dřevěné pelety bývají navíc umisťovány v technických místnostech a sklepech, kde nezavazí. Disponují dávkovači pelet. Tím pádem pouze přijdete ke kotli, nasypete do něj pelety a samotné zařízení si pak už bude dlouhodobě toto palivo dávkovat automaticky dle potřeby.

Nakupujte jednoduše online

Dřevěné pelety vám bez problémů přivezou až k vám domů. Stačí si je objednat online u společnosti OPTIMTOP. Ta je rozváží kompletně po celé České republice. Když si objednáte více než jednu paletu, nebudete platit za dopravu.
Debata k článku 'Dřevěné pelety: Ekonomické a ekologické palivo, které se vyplatí (PR)'

Reklama

Tapety na plochu


tapeta Rezervace Soos, Chebsko

Vyhledávání


Reklama

Chcete nás podpořit?

Přidejte si na své stránky naši ikonu.
Příroda.cz - příroda, ekologie, životní prostředí, život
Návod naleznete zde.


© 2004 - 2020 PŘÍRODA.cz - registrace ISSN 1801-2787       další odkazy:
  • napište nám
  • vtipy o zvířatech
  • o nás

  • Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
    Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.   RSS kanál serveru www.Příroda.cz