Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   magazín Příroda.cz   •   monitoring zpráv o koronaviru   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

Výkonná a bezporuchová zahradní technika? Jedině Husqvarna! (PR)

Péče o rodinný dům a zahradu si žádá své. Práce na nich téměř nikdy nekončí. Nezávisle na sezoně. Zahrádkářům ji sice usnadňuje sofistikovaná zahradní technika, ale i tak se zahrádkář prakticky v kteroukoliv sezonu musí pěkně otáčet.

Zahradní traktor Husqvarna TC 342T. - klikněte pro zobrazení detailuZahradní traktor Husqvarna TC 342T. Majitelé rodinných domků a přilehlých zahrad rozhodně nejsou žádní troškaři. Co by takovému modernímu zahrádkáři nemělo v zahradním domku chybět? Základním vybavením každého zahrádkáře je sekačka na trávu, ať již benzinová, elektrická či robotická.

Benzinová, nebo elektrická?

Do velkých zahrad doporučujeme benzinovou (či přímo zahradní traktor), v menších si vystačíte s elektrickou. Sekání ovšem můžete také delegovat na sekačku robotickou. Ta trávník poseče za vás.

Akumulátorový křovinořez Husqvarna Aku 520 iRX - klikněte pro zobrazení detailuAkumulátorový křovinořez Husqvarna Aku 520 iRX Pro sekání těžce dostupných míst či přerostlé trávy pak je vhodný spíše křovinořez.

Dalším nezbytným arzenálem každého zahrádkáře je motorová pila. Ale také foukač, vyžínač, nůžky na plot, vertikutátor, kultivátor, sněhová fréza, drtič větví a mohli bychom pokračovat.

Není toho málo, že? A vezměte si, že naši předci veškerou práci vykonávali ručně. Dokážete si to vůbec představit? Ani nemusíte. Žijete přeci ve 21. století!

Hleďte na kvalitu!

Při výběru zahradní techniky hleďte především na kvalitu. Do té je rozhodně vhodné investovat. Kvalitu nejenom u zahradní techniky zaručují renomované značky.

A ptáte-li se na kvalitní zahradní techniku, jednoznačně doporučíme značku Husqvarna. Její produkty jsou bezpečné, výkonné, bezporuchové a s opravdu dlouhou životností.

Levná technika se může prodražit

Zatímco já si během deseti let pořizovala tři křovinořezy, soused po celou tuto dobu sekal s jedním. A seká s ním stále. Ano, před deseti lety investoval do Husqvarny, já dala přednost levnějšímu výrobku konkurenční značky. Tři křovinořezy za deset let mě stály více než jeden sousedův. Dnes už vím, že levné věci se mohou pěkně prodražit.
Debata k článku 'Výkonná a bezporuchová zahradní technika? Jedině Husqvarna! (PR)'

Reklama

Vyhledávání


Chcete nás podpořit?

Přidejte si na své stránky naši ikonu.
Příroda.cz - příroda, ekologie, životní prostředí, život
Návod naleznete zde.

Reklama© 2004 - 2020 PŘÍRODA.cz - registrace ISSN 1801-2787       další odkazy:
 • napište nám
 • vtipy o zvířatech
 • o nás

 • Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
  Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.   RSS kanál serveru www.Příroda.cz

  Naše další projekty:

  Zajímavé odkazy: Sousede.cz - Na Plachtě, Easy sharing PDF, Príma receptář
  Naturway - přírodní cestou

  Chcete zde být také uvedeni? Kontaktujte nás.