Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Dovolená v Špindlerově Mlýně

autor: Tomáš Bolibruch
Jaro je v plnem proudu a léto za rohem. I v České republice najdete mnoho krásných míst, kde lze trávit hezkou dovolenou bez potřeby cestování do zahraničí.

Špindlerův Mlýn je obklopený malebnou krkonošskou přírodou a mezi tato místa bezesporu patří. V průběhu všech ročních období nabízí mnohé krásy a aktivity. Pro aktivní sportovce, milovníky přírody, wellness, relaxu nebo klasických procházek.

Co s ubytováním?

Velmi hezké a vhodné ubytování je bezesporu pension Karolína. Apartmány pro 2 až 6 hostů a dvoulůžkové pokoje s přistýlkou jsou pro vás nebo vaši rodinu ideální. Většina pokojů disponuje terasou nebo balkonem. Jsou plně vybavené (včetně kávovaru, rychlovarné konvice, ledničky, mikrovlnky, TV/SAT, zdarma wi-fi, varné sklokeramické desky nebo ortopedické matrace). Vařit si můžete sami, no doporučujeme využít ubytování se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí. Místní speciality za to určitě stojí.

Proč právě pension Karolína?

Minimálně 180 km značených turistických cest v okolí pensionu zaručí dostatečnou dávku turistiky v letní sezóně. Na své si tedy přijdou aktivní turisté nebo milovníci relaxačních a oddechových procházek. Najdete na nich (kromě jiného) i občerstvení, výletní restaurace nebo bufety. Milovníci vysokohorské turistiky osloví překrásné hřebenové túry. Aktivní cyklisté si zde mohou užít přes 100 km cykloturistických tras.

Nechybí ani populární golfové hřiště (asi necelých 40 km od pensionu Karolina). Rybáře bezesporu potěší výborné podmínky u vodní nádrže, části Labské. Na jaře nebo v létě zde můžete vyzkoušet rafting a koupání. K dispozici jsou také zde loďky k zapůjčení. Pobyt v pensionu Karolína je zárukou skvělé dovolené. Tak už neváhejte!

autor:
Tomáš Bolibruch

datum vydání:
20. května 2019


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Debata k článku Dovolená v Špindlerově Mlýně


Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2020 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.

 Naše další projekty: