S Geekshirts můžete vyjádřit lásku k přírodě trochu jinak (PR)

autor: Geekshirts
Máte rádi přírodu? Svět kolem nás je pozoruhodné místo a je téměř neuvěřitelné, jak dobře je všechno zařízené. Občas je ale potřeba podívat se na to všechno trochu s nadhledem a humorem. E-shop Geekshirts.cz přesně tohle dokáže.

Geekshirts.cz je e-shop s oblečením a doplňky s vtipným potiskem. Název zdánlivě napovídá, že jde o sortiment určený pro geeky, tedy především počítačové nadšence, ale opak je pravdou. V nabídce jsme vypátrali mnoho povedených motivů spojených s přírodou a světem kolem nás.

Veselá zvířátka nejen na tričku

Ve stovkách motivů objevíte například spoustu zvířátek. Zmínit musíme Boba a Bobka či Maxipsa Fíka, tyto kolekce totiž patří k nejoblíbenějším. Pak objevíte tričko s pandou (Never say no to panda), medvídkem (nápis Beer) nebo žralokem (Shark Norris), napůl mrtvou včelkou (ZomBee), lenochodem (I’m too lazy to be lazy).

Nekonečný vesmír a Pluto

Mnoho motivů je zaměřených na vesmírnou tematiku. Tričkem můžete snadno vyjádřit, že už nechcete žít na této planetě, poprosit mimozemšťany v létajícím talíři, ať vás vezmou s sebou či ukázat, jak se zametá hvězdný prach.

V novinkách se nedávno objevilo také povedené mikina Pluto s nápisem When I was a kid, we had 9 planets! = Když jsem byl dítětem, měli jsme 9 planet. Podobně je pak možné najít i motiv „It’s okay, Pluto. I’m not a Planet either.“ = To je v pořádku, Pluto. Já také nejsem planeta.

Obdarujte tričkem své blízké

Trička z e-shopu Geekshirts jsou vyrobena z 100% bavlny a potisk je kvalitní. Aby vydržel co nejdéle, měli byste tričko prát na 30 °C a potisk se nemá žehlit.

Nahlédněte do obrovské spousty různých designů, obrázků a povedených konstatování. Pravděpodobně nějaké padne do oka i vám. A možná tu narazíte i na pěkné nápady na vánoční dárky. Zapřemýšlejte, co má obdarovaný rád, a darujte mu oblečení s potiskem, který mu doopravdy sedne.autor:
Geekshirts

datum vydání:
17. října 2019


Diskuze k článku „S Geekshirts můžete vyjádřit lásku k přírodě trochu jinak (PR)“ 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!