Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

S Geekshirts můžete vyjádřit lásku k přírodě trochu jinak (PR)

autor: Geekshirts
Máte rádi přírodu? Svět kolem nás je pozoruhodné místo a je téměř neuvěřitelné, jak dobře je všechno zařízené. Občas je ale potřeba podívat se na to všechno trochu s nadhledem a humorem. E-shop Geekshirts.cz přesně tohle dokáže.

Geekshirts.cz je e-shop s oblečením a doplňky s vtipným potiskem. Název zdánlivě napovídá, že jde o sortiment určený pro geeky, tedy především počítačové nadšence, ale opak je pravdou. V nabídce jsme vypátrali mnoho povedených motivů spojených s přírodou a světem kolem nás.

Veselá zvířátka nejen na tričku

Ve stovkách motivů objevíte například spoustu zvířátek. Zmínit musíme Boba a Bobka či Maxipsa Fíka, tyto kolekce totiž patří k nejoblíbenějším. Pak objevíte tričko s pandou (Never say no to panda), medvídkem (nápis Beer) nebo žralokem (Shark Norris), napůl mrtvou včelkou (ZomBee), lenochodem (I’m too lazy to be lazy).

Nekonečný vesmír a Pluto

Mnoho motivů je zaměřených na vesmírnou tematiku. Tričkem můžete snadno vyjádřit, že už nechcete žít na této planetě, poprosit mimozemšťany v létajícím talíři, ať vás vezmou s sebou či ukázat, jak se zametá hvězdný prach.

V novinkách se nedávno objevilo také povedené mikina Pluto s nápisem When I was a kid, we had 9 planets! = Když jsem byl dítětem, měli jsme 9 planet. Podobně je pak možné najít i motiv „It’s okay, Pluto. I’m not a Planet either.“ = To je v pořádku, Pluto. Já také nejsem planeta.

Obdarujte tričkem své blízké

Trička z e-shopu Geekshirts jsou vyrobena z 100% bavlny a potisk je kvalitní. Aby vydržel co nejdéle, měli byste tričko prát na 30 °C a potisk se nemá žehlit.

Nahlédněte do obrovské spousty různých designů, obrázků a povedených konstatování. Pravděpodobně nějaké padne do oka i vám. A možná tu narazíte i na pěkné nápady na vánoční dárky. Zapřemýšlejte, co má obdarovaný rád, a darujte mu oblečení s potiskem, který mu doopravdy sedne.

autor:
Geekshirts

datum vydání:
17. října 2019


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2022 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.