Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   magazín Příroda.cz   •   monitoring zpráv o koronaviru   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

S Geekshirts můžete vyjádřit lásku k přírodě trochu jinak (PR)

Máte rádi přírodu? Svět kolem nás je pozoruhodné místo a je téměř neuvěřitelné, jak dobře je všechno zařízené. Občas je ale potřeba podívat se na to všechno trochu s nadhledem a humorem. E-shop Geekshirts.cz přesně tohle dokáže.

Tričko PLUTO - klikněte pro zobrazení detailuTričko PLUTO

Geekshirts.cz je e-shop s oblečením a doplňky s vtipným potiskem. Název zdánlivě napovídá, že jde o sortiment určený pro geeky, tedy především počítačové nadšence, ale opak je pravdou. V nabídce jsme vypátrali mnoho povedených motivů spojených s přírodou a světem kolem nás.

Veselá zvířátka nejen na tričku

Ve stovkách motivů objevíte například spoustu zvířátek. Zmínit musíme Boba a Bobka či Maxipsa Fíka, tyto kolekce totiž patří k nejoblíbenějším. Pak objevíte tričko s pandou (Never say no to panda), medvídkem (nápis Beer) nebo žralokem (Shark Norris), napůl mrtvou včelkou (ZomBee), lenochodem (I’m too lazy to be lazy).

Nekonečný vesmír a Pluto

Mnoho motivů je zaměřených na vesmírnou tematiku. Tričkem můžete snadno vyjádřit, že už nechcete žít na této planetě, poprosit mimozemšťany v létajícím talíři, ať vás vezmou s sebou či ukázat, jak se zametá hvězdný prach.

V novinkách se nedávno objevilo také povedené mikina Pluto s nápisem When I was a kid, we had 9 planets! = Když jsem byl dítětem, měli jsme 9 planet. Podobně je pak možné najít i motiv „It’s okay, Pluto. I’m not a Planet either.“ = To je v pořádku, Pluto. Já také nejsem planeta.

Obdarujte tričkem své blízké

Trička z e-shopu Geekshirts jsou vyrobena z 100% bavlny a potisk je kvalitní. Aby vydržel co nejdéle, měli byste tričko prát na 30 °C a potisk se nemá žehlit.

Nahlédněte do obrovské spousty různých designů, obrázků a povedených konstatování. Pravděpodobně nějaké padne do oka i vám. A možná tu narazíte i na pěkné nápady na vánoční dárky. Zapřemýšlejte, co má obdarovaný rád, a darujte mu oblečení s potiskem, který mu doopravdy sedne.
Debata k článku 'S Geekshirts můžete vyjádřit lásku k přírodě trochu jinak (PR)'

Reklama

Vyhledávání


Chcete nás podpořit?

Přidejte si na své stránky naši ikonu.
Příroda.cz - příroda, ekologie, životní prostředí, život
Návod naleznete zde.

Reklama© 2004 - 2020 PŘÍRODA.cz - registrace ISSN 1801-2787       další odkazy:
 • napište nám
 • vtipy o zvířatech
 • o nás

 • Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
  Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.   RSS kanál serveru www.Příroda.cz

  Naše další projekty:

  Zajímavé odkazy: Sousede.cz - Na Plachtě, Easy sharing PDF, Príma receptář
  Naturway - přírodní cestou

  Chcete zde být také uvedeni? Kontaktujte nás.