Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Ekoporadna na Rýchorách hledá dobrovolníky

autor: Ksev Rýchorská Bouda
Krkonošské středisko ekologické výchovy dává šanci lidem, kteří ví něco o přírodě a mají přírodu rádi a by se o své znalosti nejen podělili, ale získali další, které potom budou moci dále uplatňovat.

Rýchorská bouda stojí na nejvýchodnějším hřebeni Krkonoš, kde jinde než na Rýchorách. Její poloha je výjimečná nejen tím, že je ve výšce 1000 m.n.m, ale především tím, že se nachází v první zóně Krkonošského národního parku. To sebou sice nese omezení určitých aktivit, ale vše je vynahrazeno nádherným čistým prostředím.

Před časem zde pracovníci střediska - zaměstnanci správy KRNAPU zřídili ekoporadnu, která pomáhá veřejnosti řešit problémy týkající se přírody (nezvaní hosté, zelená domácnost). Nezvyklou součástí ekoporadny je i včelařská poradna.

Krkonošské středisko Rýchorská bouda se rozhodlo založit Klub dobrovolníků ekoporadny Rýchorská Bouda.

Od zájemců požadujeme
věk min. 16 let, kladný vztah k přírodě a její ochraně, chuť k sebevzdělávání v ochraně přírody, minimálně 2 víkendy za rok pomoc v ekoporadně

My nabízíme
zdarma ubytování na Rýchorské boudě ve vlastním spacáku od pátku do neděle, v době, kdy budete pracovat v ekoporadně. V letech 2006,2007 zapracování vedle profesionálního pracovníka ekoporadny. Starší 18 let od r. 2008 samostatně, ve dvojicích, trojicích vedení ekoporadny v so-ne 10:00-14:00 a další 2 hodiny jiné pomocné práce. Zbývající čas volno k poznávání přírody východních Krkonoš, možnost vzdělávání a sebevzdělávání, účast na probíhajících akcích KSEV, přístup ke knihovně a videotéce KSEV.

Jen vážní zájemci přihlašujte se
na níže uvedenou mailovou adresu. Přihlášku napište formou dopisu, ve kterém určitě uveďte: jméno a příjmení, datum narození, bydliště, školu nebo zaměstnání, nebo oboje, důvod Vaší přihlášky, pokud chcete, napište i více o sobě.

Dále uveďte, kterými z těchto vlastností disponujete a upřesněte je: dovednost, vědomost, zručnost, ochota, zpěv, hra na hudební nástroj, pracovitost, skromnost, smysl pro humor, schopnost přizpůsobit se, trpělivost, vytrvalost, jiné neuvedené. Napište nám také kontakt na Vás. Zkušební doba: do konce roku 2007

Vznik poradny a její činnost je finančně podpořena z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky v rámci projektu KAPKA 21

Informace a kontakty:
tel. 499 895 107
e-mail: ksev@krnap.cz
www.krnap.cz (ekologická výchova,KSEV) Info o KSEV Rýchorská bouda na tomto webu

autor:
Ksev Rýchorská Bouda
email: ksev@krnap.cz
www stránky: http://www.krnap.cz

datum vydání:
7. srpna 2006


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Debata k článku Ekoporadna na Rýchorách hledá dobrovolníky


Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2020 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.

 Naše další projekty: