Dovolená na horách s dětmi? Víme kde!

článek je inzerce, nejde o odborný text
Dovolenou na horách ideálně strávenou na lyžích bychom si letos rozhodně neměli nechat ujít. Posílit imunitu, svaly, zregenerovat tělo i mysl. A kam se vydat?

Na běžkách se zbavíte nadbytečných kilogramů, tukových polštářů, posílíte srdce i svaly celého těla. Na sjezdovkách pak zlepšíte svou koordinaci, přesnost, pružnost a rovnováhu. A vaše děti jakbysmet! I z těchto důvodů by se zimní dovolené na horách měly stát standardem. Stejně jako ty letní u moře.

Kdy dítě postavit na lyže?

Odborníci doporučují s prvním lyžařským "výcvikem" počkat do jeho třetích narozenin. Na sjezdovkách však často vídáme i děti mladší. Záleží totiž na stupni jejich vývoje. Za určitých okolností je tedy možná lyžovačka s dětmi všech věkových kategorií. Pokud vyberete středisko, které je malým lyžařům přizpůsobené. A my víme, kde ho najdete!

14 sjezdovek všech náročností

Skvělý pro lyžování s dětmi je například Skiareál Karlov v Jeseníkách nabízející celkem 14 sjezdovek všech obtížností včetně těch pro nejmladší lyžaře. Ale také těch náročnějších pro sportovce a profesionální závodníky. A kde se ubytovat? Třeba v nedalekém hotelu Kamzík v Karlově pod Pradědem.


Skvělé lyžování i wellness

Zde si totiž nejenom skvěle zalyžujete a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu, ale i dobře zregenerujete. Hotel je vybavený špičkovým wellness centrem s bazénem, saunou a jedinečnými venkovními vířivkami. Nechybí mu však ani bohaté sportovní zázemí s posilovnou, tělocvičnou se sportovními pomůckami, krytým bazénem, bowlingovou dráhou či vybavením pro stolní tenis. Pokud zkrátka aktivní dovolená, tak v hotelu Kamzík.

Vánoční dárek? Co takhle dárkový poukaz?

Máme pro vás jeden tip! Darujte poukaz k Vánocům! Hotel totiž nově provozuje e-shop s dárkovými poukazy. Na výběr momentálně máte šest pobytových balíčků, které mimo jiné obsahují vstup do hotelového wellness centra, využití sportovního zázemí hotelu a neomezenou konzumaci vína a dalších nápojů ve variantě all inclusive! Lepší než ponožky, nemyslíte?Článek je INZERCE, nejde o odborný text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.priroda.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

autor:
datum vydání:
13. října 2020


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!