Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Dovolená na horách s dětmi? Víme kde!

článek je inzerce, nejde o odborný text
Dovolenou na horách ideálně strávenou na lyžích bychom si letos rozhodně neměli nechat ujít. Posílit imunitu, svaly, zregenerovat tělo i mysl. A kam se vydat?

Na běžkách se zbavíte nadbytečných kilogramů, tukových polštářů, posílíte srdce i svaly celého těla. Na sjezdovkách pak zlepšíte svou koordinaci, přesnost, pružnost a rovnováhu. A vaše děti jakbysmet! I z těchto důvodů by se zimní dovolené na horách měly stát standardem. Stejně jako ty letní u moře.

Kdy dítě postavit na lyže?

Odborníci doporučují s prvním lyžařským "výcvikem" počkat do jeho třetích narozenin. Na sjezdovkách však často vídáme i děti mladší. Záleží totiž na stupni jejich vývoje. Za určitých okolností je tedy možná lyžovačka s dětmi všech věkových kategorií. Pokud vyberete středisko, které je malým lyžařům přizpůsobené. A my víme, kde ho najdete!

14 sjezdovek všech náročností

Skvělý pro lyžování s dětmi je například Skiareál Karlov v Jeseníkách nabízející celkem 14 sjezdovek všech obtížností včetně těch pro nejmladší lyžaře. Ale také těch náročnějších pro sportovce a profesionální závodníky. A kde se ubytovat? Třeba v nedalekém hotelu Kamzík v Karlově pod Pradědem.


Skvělé lyžování i wellness

Zde si totiž nejenom skvěle zalyžujete a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu, ale i dobře zregenerujete. Hotel je vybavený špičkovým wellness centrem s bazénem, saunou a jedinečnými venkovními vířivkami. Nechybí mu však ani bohaté sportovní zázemí s posilovnou, tělocvičnou se sportovními pomůckami, krytým bazénem, bowlingovou dráhou či vybavením pro stolní tenis. Pokud zkrátka aktivní dovolená, tak v hotelu Kamzík.

Vánoční dárek? Co takhle dárkový poukaz?

Máme pro vás jeden tip! Darujte poukaz k Vánocům! Hotel totiž nově provozuje e-shop s dárkovými poukazy. Na výběr momentálně máte šest pobytových balíčků, které mimo jiné obsahují vstup do hotelového wellness centra, využití sportovního zázemí hotelu a neomezenou konzumaci vína a dalších nápojů ve variantě all inclusive! Lepší než ponožky, nemyslíte?

Článek je INZERCE, nejde o odborný text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.priroda.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

autor:
REKLAMA

datum vydání:
13. října 2020


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2022 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.