Elektrické ohradníky české značky fencee - bezpečná ochrana vašich zvířat i pozemků

článek je inzerce, nejde o odborný text
Chcete chránit své pozemky, úrodu nebo svá zvířata? Česká značka fencee nabízí kompletní řešení elektrických ohradníků pro farmáře a chovatele. Se svými produkty se zařazuje mezi celosvětovou špičku.


Česká značka fencee dobývá i zahraniční trh

V roce 2017 česká společnost VNT electronics s.r.o. uvedla na trh kompletní řešení elektrických ohradníků pod značkou fencee. Využitím nejmodernějších technologií generátory fencee konkurují výrobkům s dlouhou tradicí a to i za hranicemi České republiky. „Naší ambicí je být firmou, která udává trend v oblasti vývoje a výroby nejen ohradníků, ale i dalších elektronických zařízení”, vysvětluje Jiří Novák vizi firmy, kterou založil v roce 2004.


Špičkové generátory české značky fencee

Dle vašich potřeb můžete vybírat od malých síťových generátorů řady mini M až po novou řadu kombinovaných zdrojů řady fencee energy DUO RF EDX s výkonem až 15 J. Tyto generátory jsou určeny pro velmi dlouhé a vegetací zatížené ohrady. Mohou se použít pro všechna zvířata včetně mláďat. Díky speciální svorce lze totiž výstupní impulsy snížit přibližně na polovinu výkonu. Mohou sloužit nejen k ochraně zvířat, ale také k ochraně úrody a pozemků před různými škůdci. Prostřednictvím centrálního zařízení FENCE GATEWAY WiFi GW100 připojeného přes Wi-Fi na internet lze ohrady ovládat na dálku přes mobilní aplikaci fencee Cloud nebo ve webovém prohlížeči a to doslova odkudkoliv na světě. Díky kontrolnímu zařízení Monitor MX10 můžete v cloudu snadno kontrolovat také kritická místa ohradníků. Centrální gateway poté případný alarm okamžitě zašle na váš telefon a e-mail. Díky tomuto unikátnímu systému moderní chytré farmy ušetříte nejen čas běháním kolem ohrad, ale máte nad svými ohradami ještě větší přehled.

Jak sestavit bezpečný elektrický ohradník pro koně či ovce?

Koně jsou citlivá zvířata a ohradník se naučí velmi rychle respektovat. Elektrický ohradník pro koně proto opatřete kvalitním generátorem, kde lze sílu impulsů regulovat. Ovce mají srst velmi hustou. Elektrický ohradník pro ovce proto opatřete kvalitním generátorem s dostatečnou silou impulsů. Dalšími nezbytnými součástmi elektrického ohradníku jsou:

vodiče - pro koně vždy používejte pásky, neboť jsou pro ně lépe viditelná. Pro ovce používejte lanka s nerezovými nebo měděnými vodiči
dobré uzemnění zemnícími tyčemi - energie generátoru je vedena skrz vodiče k zvířeti a proudí po doteku skrz zem zpátky ke generátoru
vysokonapěťový kabel - použijte pro různá propojení ohradníku a zajistěte tak kvalitní spoj. Je vhodný pro připojení ohrady ke generátoru, pro připojení zemnění nebo k propojení více zemnících tyčí mezi sebou. Lze použít pro podzemní i nadzemní vedení.
sloupky k elektrickému ohradníku - plastové sloupky mají výhodu že jsou velmi odolné vůči povětrnostním podmínkám, jsou snadné pro instalaci a případné přemisťování v případě potřeby
izolátory - pro vedení vodičů v rozích a kolem branek elektrického ohradníku
příslušenství k ohradníkům - například rukojeť na branky, bleskojistka pro ochranu generátoru před bleskem a přepětím, zkoušečky

Jaké jsou výhody elektrických ohradníků fencee?

Společnost VNT electronics s.r.o. působí na trhu již 17 let. Vývoj i výroba produktů se odehrává pod jednou střechou v Lanškrouně. Společnost si zakládá na možnosti kontrolovat kvalitu celého výrobního procesu, která zajišťuje maximální bezpečnost pro vás i vaše zvířata. Své produkty prodává v Česku a dalších 80 zemí světa a za inovace a využívání moderní technologie získala řadu prestižních ocenění.

Pokud máte další dotazy nebo potřebujete poradit, jaký generátor je pro vás vhodný, neváhejte se obrátit na naše technické oddělení.Článek je INZERCE, nejde o odborný text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.priroda.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

autor:
datum vydání:
14. května 2021


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!