Proč s výběrem grilu nečekat na jaro?

článek je inzerce, nejde o odborný text
Přestože venku panují teploty, při nichž je většina z nás raději zalezlá doma, vyplatí se přemýšlet trochu dopředu. Pokud máte rádi grilování a chcete si v letošním roce zakoupit nový gril na zahradu, pak není nač čekat. Ideální doba pro nákup je právě v zimě, a to hned z několika důvodů.


V zimě máte šanci ušetřit pár korun

Zásadním argumentem, proč si zahradní gril pořídit už v zimě, je cena. Prodejci dobře vědí, že během jara, jakmile se oteplí, zájem o grily značně stoupne, tudíž logicky zvednou jejich ceny. V zimě se zahradní grily dají pořídit leckdy o poznání levněji.


Rozmanitější nabídka je pro zimní období charakteristickým znakem

Když si kupujete nový gril během sezony, může se kvůli vysoké poptávce stát, že nabídka produktů v obchodech nebude tak bohatá, protože zkrátka některé modely a značky již budou vyprodané, případně zamluvené. V zimě, kdy řada lidí na venkovní grilování ještě rozhodně nemyslí, máte tedy bohatší výběr.

Jaký gril zvolit?

Před nákupem nového grilu je rozhodně dobré si promyslet, jaké by měl mít atributy. Zejména jde o způsob, jakým bude napájen.

Klasiku představují grily na dřevěné uhlí, u nichž je však třeba počítat s poměrně dlouhou dobou, než dojde k jejich nahřátí. Alternativu představují plynové grily. U nich je velkou výhodou možnost regulace teploty, což ostatně platí také pro třetí typ – elektrické grily.

V jejich podání pro změnu oceníte možnost interiérového využití. Zejména tehdy, jedná-li se o malé kontaktní grily. Ty bez problémů uplatníte i v malé kuchyni bytu v panelovém domě. Ostatně elektrický gril v menších rozměrech může posloužit nejen od jara do podzimu, kdy je venku většinou dobré počasí, ale klidně i v zimě, kdy jej lze uplatnit právě přímo uvnitř vaší domácnosti.

Grilování je doslova hitem posledních let. Dá se říct, že tomuto způsobu přípravy pokrmů Češi doslova podlehli. Kdo nemá vlastní gril, ten není IN. Co vy?Článek je INZERCE, nejde o odborný text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.priroda.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

autor:
datum vydání:
26. ledna 2023


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!