Zoohit: Recenze chválí rozumné ceny a bonusový program

článek je inzerce, nejde o odborný text
Zoohit je jeden z největších a patrně i nejznámějších českých e-shopů s produkty pro domácí mazlíčky. Najdete zde sortiment pro psy, kočky, ale i ptáky, rybičky, želvy, malá zvířata apod. Výběr je obrovský, Zoohit prodává produkty od mnohých značek. Vyplatí se tam tedy nakoupit?

Podrobnou recenzi o tom, jak probíhá nákup na Zoohit, zpracovali na blogu Ecoblog.

Ve výsledku obdržel Zoohit pět hvězdiček z pěti ve všech třech kritériích (nákupní proces, použitelnost, cena) a autor recenze nenašel ani jednu negativní věc, kterou by mohl zkritizovat.

Jak zvířátkům chutnalo?

Autor Zoohit recenze má doma pejsky a kočičky, proto se zaměřil na tyto kategorie. Pejskům vybral osvědčené pamlsky Schmackos, kočičkám kapsičky Miamor. Kočky se do kapsiček s kvalitními světlými filetami zamilovaly na prví dobrou. Stejně spokojení byli i pejsci.

Zoohit má sice bohatý sortiment, ale jeho součásti pečlivě vybírá. I zákazníci mají možnost vybrat si to, co mají ozkoušené a co jejich zvířátkům chutná, nebo naopak experimentovat a zvolit nějaký nový kvalitní pamlsek.


Zajímavě vypadá bonusový program i plán úspor

Kdo na Zoohit nakoupí, ten by si tam rozhodně měl založit účet kvůli sbírání bonusových bodů. Za každých 25 Kč objednávky dostanou zákazníci jeden zooBod, za zooBody lze potom normálně nakupovat.

Za 80 bodů koupíte konzervu pro psy, za 150 bodů multivitaminovou pastu pro kočky. Není to úplně málo, ale kdo vám někde dá něco úplně zdarma?

Druhou variantou je tzv. Zooplán. Za něj sice musíte jednorázově zaplatit, ale poté šetříte při každém nákupu. Za 69 Kč si kupujete roční slevu ve výši 3 % na každý nákup, za 139 Kč tříletou slevu ve výši 3 %.

S těmito výhodami je nákup na Zoohitu ještě výhodnější. Ani bez výhod však nejsou ceny špatné, podle autora recenze na Ecoblog.cz jsou srovnatelné s cenami, které najdete jinde.Článek je INZERCE, nejde o odborný text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.priroda.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

autor:
datum vydání:
15. ledna 2021


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!