Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Dnešní pořad ČR Leonardo s Františkem Pelcem ředitelem Agentury ochrany přírody

autor: Lenka Kadlíková
Jak již jméno hosta napovídá, dnešní pořad Vztupte! Českého rozhlasu Leonardo bude věnován vztahu člověka k přírodě a krajině.

Co obnáší zakládání velkoplošných chráněných oblastí, jaké máme vzory ve světě a co se od nás naopak mohou v zahraničí přiučit? Kam míří státní ochrana přírody? Chráníme přírodu pro lidi nebo před lidmi? Můžeme vůbec srovnávat naše národní parky s obrovskými parky třeba ve Spojených státech či v Africe? Ochrana přírody evokuje velké množství otázek, alespoň na některé bude František Pelc hledat odpověď v rozhovoru se Stanislavem Vaňkem z redakce časopisu Vesmír.

Pořad začíná dnes 22,8. na stanici ČR Leonardo v 11:00. V9ce informac9 a okdaz na záznam pořadu najdete na www.ceskyrozhlas.cz/leonardo

autor:
Lenka Kadlíková
email: lenka@priroda.cz
www stránky: http://www.priroda.cz

datum vydání:
22. srpna 2011


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2022 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.