Vzduch s překročenými limity rakovninotvorných látek dýchá 65% lidí
Včera byla v Ostravě ustavena komise, terá by měla problematiku ovzduší dlouhodobě řešit. Více o této komisi se dočtete ve včerejší aktualitě.
Více informací se dočtete na www.aktuálně.cz
autor:
Diskuze k článku „Vzduch s překročenými limity rakovninotvorných látek dýchá 65% lidí“



