Hledáte nápady na prožití volného času s přírodou?

autor: Jitka Ptáčková
Představujeme vám nové vydání KAPesního KAtalogu volného času pro ty, kdo míří do PŘÍRODY, který vyšel v březnu 2013. Katalog nabízí inspiraci pro plánování výletů, poznávání krásných míst naší republiky, aktivit zaměřených na přírodu a zdravé životní prostředí.

Praktický soubor turistických a kulturních nabídek včetně zájmových a tvořivých aktivit je vhodný pro rodiny s dětmi, jednotlivce i skupiny.

KAPKA PŘÍRODY je distribuována bezplatně ve vybraných organizacích pro volný čas, v turistických a přírodovědných klubech, v základních a specializovaných školách, na některých akcích i u našich partnerů. I vy si katalog můžete individuálně objednat prostřednictvím www.in-prague.cz.

V edici KAPKA připravujeme další témata: KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo se věnují DĚTEM chystáme na květen, KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo si chtějí užít MORAVY vyjde v červenci, KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo se nebojí BARIÉR bude k dispozici koncem září a koncem listopadu vyjde KAPesní KAlendář volného ČASU na rok 2014.

Více informací o projektu KAPesních KAtalogů a možnost bezplatného objednání katalogu najdete na internetových stránkách www.in-prague.cz.
autor:
Jitka Ptáčková

datum vydání:
2. dubna 2013


Diskuze k článku „Hledáte nápady na prožití volného času s přírodou?“ 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2022 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.